Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Oteckovia v novej sérii potvrdzujú päť nových postáv! Nahradia Alexa s Maxom

Po tom, čo sa Markíza rozhodla ukončiť pôsobenie Braňa Deáka a jeho seriálovej rodiny nasadzuje do Oteckov novú postavu.

V pondelok 10. januára štartuje Markíza v poradí už piaty rok vysielania podvečerného denného seriálu Oteckovia, ktorý sa televízii dlhé sezóny stará o bezpečnú pozíciu v kľúčovom čase pred začiatkom večerných správ.

Ako každý denný seriál, ani Oteckovia sa v priebehu vysielania nevyhli viacerým zmenám v obsadení, pričom najturbulentnejšie obdobie zažili v minulom roku, kedy zo seriálu odišli viaceré hlavné postavy.

Po odchode populárnej Dominike Kavaschovej televízia oznámila ukončenie angažmánu jedného z kľúčovej štvorice hlavných hrdinov Braňa Deáka, s ktorým minulý rok v seriáli skončili aj postavy okolo neho.

 


Veľká rana pre Oteckov: Skončila jedna z kľúčových herečiek, Kavaschová zo seriálu odchádza úplne!Čítajte →

Koniec ho zaskočil

Rodinu Beckerovcov Markíza vypísala zo seriálu po tom, čo Deák prikývol na ponuku konkurenčnej Joj v novom dennom seriáli Hranica. Aj keď to automaticky neznamenalo koniec jeho postavy Alexa Oteckoch, Markíza sa nakoniec rozhodla inak.

„Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ vyjadril sa ešte vlani Deák priamo pre Markízu.

 


Exkluzívne: Braňo Deák hviezdou nového seriálu Joj! V Oteckoch po štyroch rokoch končíČítajte →

S Deákom bola v seriáli spojená aj populárna postava malého Maxa, ktorého hrá Tobias Král, či jeho herecká partnerka Jana Kovalčíková, ktorá stvárňuje postavu seriálovej Emy. Aj s ňou sa Markíza od nového roka rozlúčila.

„Príbeh Alexa a Emy bol plný zvratov a kým si k sebe našli cestu, veľakrát to vyzeralo skôr tak, že sa im to nikdy nepodarí. Na potešenie fanúšikov bola napokon svadba a Alex, Max a Ema vytvorili konečne rodinu. Už menej ich potešilo, keď im scenáristi do života napísali život v Holandsku. Všetko je však tak, ako má a hoci jedna rodina odchádza, druhá prichádza,“ uviedla koncom roka televízia.

Nová rodina

Miesto rodiny Beckerovcov Markíza v krátkom čase uvedie do seriálu ďalšiu novú rodinu.

Na jar minulého roka televízia do seriálu pridala nový pár Nora a Gréty, ktorých hrajú Alžbeta Bartošová a Braňo Mosný. Spolu s nimi do deja pribudli aj dve nové detské postavy.

 


Do podvečerných Oteckov mieria ďalšie postavy: V seriáli pribudne nová rodina!Čítajte →

Tentokrát do seriálu pribudne až päť nových postáv, ktorých súčasťou sú rovno tri nové detské tváre.

Najnovšiu 5. sériu Oteckov otvorí nová rodina Veselých, ktorá bude charakteristická blízkym vzťahom k hudbe.

Rodinu tvoria rodičia Ria a Dávid, ktorých stvárňujú Andrea Bučko a Daniel Žulčák a ich tri deti.

„V novej sérii si miesto v Devínskej nájde mladá rodina Veselých. Temperamentní rodičia Ria a Dávid milujú svoje tri deti Jonyho, Bruna a najmenšiu Olíviu a v srdciach im zostáva ešte veľké miesto pre hudbu. Byť partnermi, rodičmi a zároveň spolupracovníkmi v rodinnej kapele súčasne im občas dáva zabrať a do ich životov to prináša rôzne situácie,“ predstavuje novú rodinu televízia.

Práve tri nové detské postavy majú byť hlavným okorenením života v Devínskej.

Najmladšia Olívia si bude žiť vo vlastnom kúzelnom svete, školák Bruno sa bude vyznačovať svojou odvahou a najstarší brat Jony zas snahou ísť vlastnou, nehudobnou cestou. Postavy stvárňujú Sára Šelingová, Jakub Horanský a Max Rosa.

Zdroj: Markíza

Čítať viac...
Nahor