Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza, koláž

Exkluzívne

Exkluzívne: Braňo Deák hviezdou nového seriálu Joj! V Oteckoch po štyroch rokoch končí

Pôvodná štvorica Oteckov sa po štyroch rokoch vysielania denného seriálu rozpadáva, dôvodom je ponuka z konkurenčného seriálu.

Celú jeseň sa v médiách špekuluje o konci Braňa Deáka v seriáli Oteckovia, v ktorých stvárňuje jednu z kľúčových postáv.

Okrem toho, že je Deák súčasťou hlavnej štvorice oteckov a pôvodnej hereckej zostavy seriálu, rovnako tak je s ním spojená aj populárna postava malého Maxa, ktorého hrá Tobias Král, či jeho herecká partnerka Jana Kovalčíková, ktorá stvárňuje postavu seriálovej Emy.

Markíza aj herec špekulácie vytrvalo v priebehu jesene odmietali.

S informáciami o neistom osude Deáka v Oteckoch a jeho možnom konci prišiel ešte v septembri Nový čas.

„Samozrejme aj naďalej nakrúcam nové časti seriálu Oteckovia, ktoré môžu diváci už teraz vidieť na televíznych obrazovkách,“ reagoval Deák. „Herec Braňo Deák je aj naďalej súčasťou úspešného seriálu Oteckovia, ktorého 7. sériu môžu aktuálne diváci sledovať na obrazovke TV Markíza,“ uviedla Markíza.

Odchod Deáka sa však dnes stáva realitou.

Markíza čerstvo oficiálne oznámila koniec postavy Alexa v Oteckoch, a navyše rovno aj jeho priateľky Emy, ktoré boli súčasťou seriálu od úplného začiatku.

 


Detská Tvoja tvár končí fiaskom: Markíza ju po dvoch kolách sťahuje v stredu z vysielania!Čítajte →

Braňo Deák aj Jana Kovalčíková by sa viac nemali objaviť v budúcoročnej jarnej sezóne Oteckov. Obaja pritom patria k najpopulárnejším hercom seriálu, ktoré v ňom účinkovali od úvodných častí od januára 2018.

Dôvodom konca rodiny okolo Braňa Deáka pritom môže byť konkurenčný seriál.

Herca podľa našich informácií zlákala Joj, kde mu ponúkla jednu z ústredných postáv pripravovaného seriálu.

Braňo Deák by sa podľa prvých informácií mal stať hlavnou hviezdou nového seriálu Hranica, ktorý Joj pripravuje do vysielania od budúceho roka.

Medzi už známymi hercami seriálovej novinky sú napríklad Simona Kollárová, ktorá stvárni ústrednú postavu, Hana Gregorová alebo Peter Sklár, predstaviteľ jednej z hlavných postavičiek v Hornej Dolnej.

Aj v tomto prípade ide o adaptáciu pôvodne denného seriálu, ktorý by tak mohol vyzvať Oteckov.

Joj dosiaľ detaily ohľadom pripravovaného seriálu ani jeho plánovaného nasadenia nekomentovala. Aktuálne podvečer voči Oteckom vysiela dennú reality šou Bez servítky, ktorá jej ako jediná dosahuje v dennom vysielaní nadpriemery.

Napriek tomu, že špekulácie ohľadom odchodu Deáka z Oteckov sa objavili už v septembri, koniec aj so seriálovou partnerkou je prekvapením.

Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ vyjadril sa priamo pre Markízu.

Deák aj Kovalčíková dohrajú rozbehnuté linky v aktuálnej sérii, pričom na jar 2022 sa už v seriáli neobjavia.

„Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia,“ potvrdila televízia.

Čítať viac...
Nahor