Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Exkluzívne

Odhaľujeme horúce mená celebrít ôsmej série Let´s Dance! Markíza chce túto jar valcovať

Markíza sa snaží vyskladať jeden z najsilnejších ročníkov Let´s Dance v histórii, okrem svetovo známej hviezdy telenoviel sa v šou predstaví manželský aj špeciálny pár. O ktorých menách sa hovorí pre 8. sériu?

Do štartu novej ôsmej série Let´s Dance ostávajú dva mesiace a zloženie známych osobností sa postupne začína skladať.

Po tom, čo Markíza odhalila prvé meno, hokejistu Mariána Gáboríka, portál Mediaboom.sk informoval o oslovení rovno dvojice Boris & Brambor a do šou bol už zakrátko potvrdený aj Boris Valábik.

Vôbec najviac dosiaľ zarezonovalo potvrdenie najväčšieho lákadla spomedzi celebrít, hviezdy kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň, Maria Cimarru, ktorý už pricestoval na Slovensko a dočasne sa presťahoval pre účinkovanie v šou do Bratislavy.

Tváre Farmy aj Druhej šance

Markíza pre nové Let´s Dance bude opäť loviť aj vo vodách jej programov.

Ako už portál Mediaboom.sk ako prvý odhalil, Markíza chce do tohtoročnej série Let´s Dance angažovať aj meno z radov bývalých farmárov reality šou Farma.

Nadviaže tak na predchádzajúci siedmy ročník, do ktorého obsadila účastníčku ďalšej reality šou Love Island, Viktóriu Aichu Niang.

Kým pre novú sériu Let´s Dance sa časť špekulácií orientuje na mená čerstvo ukončenej 14. série Farmy, do tanečnej šou by mohla skôr osloviť bývalé farmárky zo starších sérií.

 


Exkluzívne: Poznáme moderátora oživenej Nevesty pre milionára! Kto bude novým ženíchom?Čítajte →

Markíza sa ostatné roky sústreďuje na mená so silným základom na sociálnych sieťach, podľa čoho neraz vyberá účinkujúcich do svojich programov – mimo iného aj do Pána profesora, Love Island alebo aj do Farmy.

Jednou z najúspešnejších influenceriek spomedzi ex-farmárov je víťazka 12. série, Xénia Gregušová, ktorá má na Instagrame cez 264-tisíc sledovateľov.

Jej partner, Lukáš Stanislav, taktiež bývalý účastník Farmy, ich má takmer 90-tisíc. Xénia má s tancom bohaté profesionálne skúsenosti, bola taktiež finalistkou Miss Universe Slovensko 2018.

Ešte viac, 275-tisíc sledovateľov na Instagrame má Lucia Mokráňová z 5. série reality šou, cez 210-tisíc sledovateľov má Jana Hrmová zo 4. série.

Rovnako tak chce Markíza podľa našich informácií opäť využiť popularitu vlaňajšieho najúspešnejšieho televízneho programu Druhá šanca.

Do minuloročnej siedmej série Let´s Dance obsadila z Druhej šance rovno dve herecké mená – Adama Bardyho a Jána Koleníka, ktorý šou aj vyhral. Z Druhej šance si vybrala aj súťažiacich pre jesennú ťažiskovú šou Tvoja tvár znie povedome, kde zas účinkovali Liv Bielovič a Karol Tóth.

Uvažovať môže tentoraz o exotickejšom mene, Viktorovi Ibarovi, po vzore vlaňajšieho účinkovania Aishy v Let´s Dance.

Nie je ani vylúčené, že po zviditeľnení v inej polohe bude chcieť Markíza využiť Karola Tótha pre ďalšiu celebritnú šou.

Ďalšie exkluzívne mená Let´s Dance 8

Z dosiaľ neznámych mien majú mať do ôsmeho Let´s Dance namierené známe herečky.

Markíza podľa našich informácií stavila na jednu z najčastejšie obsadzovaných herečiek súčasnosti, obľúbenú Gabiku Marcinkovú, ktorá je spolu s Tomášom Maštalírom hlavnou tvárou seriálu Pán profesor.

Marcinková je dodnes spájaná s jej zaradením do rebríčka najkrajších žien sveta v roku 2012, odvtedy sa však mimoriadne spopularizovala na Slovensku, zahrala si v seriáloch Tajné životy, Delukse, Doktor Martin alebo Kuchyňa.

V súčasnosti je tvárou Markízy práve vďaka Pánovi profesorovi, ktorý je vôbec najdlhšie vysielaným seriálom s jej účasťou. Ponúkol dosiaľ štyri série, pokračovať bude tento rok piatou.

Zostavu nového Let´s Dance by mala podľa našich informácií rozšíriť aj ďalšia herečka, Jana Kovalčíková.

Aj ona sa objavovala v projektoch naprieč televíziami, roky však bola jednou z tvárí denného seriálu Markízy, Oteckovia. Markíza jej postavu však vyškrtla po odchode Braňa Deáka z Oteckov do Jojky. Hrala aj vo vlaňajšom seriáli Markízy Svätý Max.

Kovalčíková patrí medzi populárne tváre medzi mladou a strednou generáciou vďaka internetovému seriálu Kavej: Z východu na západ.

Vytvorila v ňom dvojicu spoločne s Annou Jakab Rakovskou, kde stvárňujú dvojicu východniarok v Bratislave. Práve v tejto dvojici sa objavili herečky v paneli hádačov v Inkognite.

Podobne ako u Mariána Gáboríka a Borisa Valábika mohla Markíza aj v tomto prípade osloviť rovno dvojicu.

V uplynulých sezónach sa jej vyplatilo obsadenie komikov pôsobiacich skôr na internete do jej ťažiskových televíznych formátov. Takto by do Let´s Dance dostala ďalšie známe internetové postavičky.

Netradičné dvojice

Markíza chce pre ôsme Let´s Dance vyskladať čo najšpeciálnejšiu zostavu súťažiacich, pričom v šou sa majú objaviť rovno dva mimoriadne tanečné páry.

Jedným z nich je manželská dvojica, keď spoločne s Mariánom Gáboríkom bude v spoločnom páre tancovať aj jeho manželka Ivana Gáborík.

Práve Ivana Gáborík, za slobodna Surovcová, bola kedysi stabilnou súčasťou celebritného formátu ako profesionálna tanečníčka.

V tanečnom páre doprevádzala v minulosti Tomáša Konráda, Filipa Tůmu, Mareka Vašuta a Petra Marcina. Najlepšie sa jej darilo po boku Petra Marcina v 5. sérii, s ktorým obsadili celkovo tretie miesto.

Ivana Gáborík bola súčasťou aj uplynulej siedmej série Let´s Dance, avšak len v zákulisí, ktoré divákom priblížila na sociálnych sieťach. Výraznejšie sa do šou nezapojila pre intenzívne materské povinnosti.

Špeciálny pár po 11 rokoch

Už dlhšie sa pritom hovorí, že Markíza bude chcieť po jedenástich rokoch v Let´s Dance znovu postaviť aj špeciálny pár.

V roku 2011, kedy v šou výrazne experimentovala, priniesla prvý a dosiaľ aj jedinú čisto mužskú tanečnú dvojicu zostavenú z herca Viktora Horjána a tanečného partnera Mareka Vránu.

Kým už v tom čase neboli vo svete páry zložené z tanečníkov rovnakého pohlavia žiadnou novinkou, na Slovensku bola mužská dvojica v súťaži spoločenských tancov prijatá rozpačito. Dnes by pritom mohla vyvolať ešte väčšie vášne ako pred vyše dekádou.

Markíza chce po jedenástich rokoch vyskladať ďalší mimoriadny pár v inom zložení.

V Let´s Dance by sa podľa našich informácií mala historicky po prvý raz predstaviť tanečná dvojica so zdravotným znevýhodnením.

Tanečný pár by mal byť zložený z profesionálneho tanečníka a zdravotne znevýhodnenej známej osobnosti, pričom Markíza podľa prvých informácií mala zaloviť vo vodách slovenských paraolympionikov. Let´s Dance by sa takto rozšírilo o ďalšie meno z radov športovcov.

Vôbec najúspešnejšou slovenskou paraolympioničkou v histórii je nevidomá lyžiarka Henrieta Farkašová, ktorá si z paralympijských hier odniesla dovedna 11 medailí, z toho až 9 zlatých. Stala sa dokonca najlepšou paraolympioničkou na svete za rok 2019.

Rovnako tak sa umiestnila medzi desiatkou najväčších Športovcov roka 2022 na Slovensku, pričom na konci roka ukončila profesionálnu kariéru.

Kto je ešte v hre?

V uplynulom období sa taktiež špekulovalo o účasti víťaza ostatnej Superstar, Adama Pavlovčina.

O jeho zapojení do tanečnej šou Let´s Dance sa hovorilo už minulý rok, Markíza si ho nakoniec pošetrila pre jesennú Tvoju tvár. Tá však sledovanosťou úplne prepadla a potenciál jedného z najväčších talentov z radov jej súťažných šou tak naplno nevyužila. Pavlovčin je aj výborným tanečníkom, jeho účasť v Let´s Dance by tak nebola prekvapením.

Ako sme informovali, špekulácie sa rovnako objavili okolo menej známej tváre Markízy, Vratka Sirágiho, ktorý je súčasťou Telerána.

Vyniká postavou aj tanečnou skúsenosťou podobnou Jánovi Koleníkovi, ktorý minulý rok siedme Let´s Dance prevalcoval.

Sirági sa v mladosti venoval 16 rokov profesionálne tancu, na tanečný parket sa po 13-ročnej prestávke vrátil koncom minulého roka. Urobil tak rovno po boku jednej z najúspešnejších profesionálnych účastníčok Let´s Dance, Dominiky Roškovej, ktorá dvakrát obsadila v šou striebornú priečku.

 

Čítať viac...
Nahor