Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Zostava nového Let´s Dance sa začína črtať: Do šou mieri Juan zo Skrytej vášne!

Zakúpenie čerstvej druhej série kolumbijskej telenovely pre Doma prepojí Markíza priamo s ťažiskovou šou budúcej jari Let´s Dance. Do novej série zlákala rovno jej najväčšiu hviezdu.

Markíza začína s postupným odhaľovaním súťažiacich novej 8. série Let´s Dance.

Celebritná tanečná šou sa na obrazovky vráti hneď po roku od realizácie siedmeho ročníka. Ten znamenal návrat formátu na obrazovky po rokoch, keď posledné desaťročie vznikli iba dve série niekdajšej pravidelnej hlavnej šou Markízy.

Televízia aj tentoraz počíta s Let´s Dance v jarnej sezóne, pričom ôsmy ročník šou by mal odštartovať v marci 2023.

Hokejová dvojica

Markíze sa tentokrát darí skladať zostavu súťažiacich celebrít skôr ako pre jej tohtoročné ťažiskové šou.

Prvé meno oficiálne oznámila pred pár dňami, keď potvrdila účasť hokejistu Mariána Gáboríka, ktorý sa stane jednou z tancujúcich celebrít ôsmej série.

„Samozrejme, nebude to jednoduché, ale veľmi sa na to teším. Bude to obrovská výzva, mám sa ešte čo učiť. Šou som sledoval a výkony či už tanečníkov alebo známych osobností boli super, takže sa budem snažiť čo najviac tomu priblížiť. Samozrejme nebude jednoduché vyjsť z mojej komfortnej zóny pred zrakmi ľudí a naživo,“ okomentoval Gáborík svoju účasť v šou.

Gáborík do šou nebol oslovený osamote.

 


Exkluzívne: Prvé mená súťažiacich 8. série Let´s Dance! Našla Markíza nového Koleníka?Čítajte →

Ako portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval, Markíza mala podľa našich informácií osloviť priamo dvojicu Boris & Brambor, vďaka čomu by po potvrdení Gáboríka v ôsmej sérii Let´s Dance mal účinkovať aj ďalší bývalý hokejista a v súčasnosti komentátor Boris Valábik.

Valábik ani televízia jeho účasť zatiaľ nepotvrdili, hokejový spolukomentátor a expert RTVS nateraz na sociálnej sieti s úsmevom zareagoval na samotné potvrdenie Gáboríka v Let´s Dance.

Hviezda telenoviel

Nový ročník tanečnej šou pritom aktuálne pozná už tretie celebritné meno.

Ďalšiu tvár sa oficiálne opäť rozhodla predstaviť Markíza, keď oznámila angažovanie zahraničnej hviezdy, a to predstaviteľa hlavného hrdinu z telenovely Skrytá vášeň Juana Reyesa, ktorého hral Mario Cimarro.

Skrytá vášeň patrí medzi najznámejšie telenovely na Slovensku. Kolumbijský seriál z roku 2003 sa pritom vracia na obrazovky Doma, ktorá zakúpila práva nielen na pôvodný seriál ale aj jeho súčasné pokračovanie v druhej sérii z roku 2021.

 


Markíza vytiahne ďalšiu kultovú telenovelu: Vieme, čo na Doma nahradí Divokého anjela!Čítajte →

Ako portál Mediaboom.sk informoval, Skrytá vášeň by mala byť hlavnou akvizíciou stanice Doma pre jar 2023.

Návrat kolumbijskej telenovely na obrazovky sa takto dočká vôbec najväčšieho možného proma vďaka účasti priamo jej hlavnej hviezdy v ťažiskovej televíznej šou Let´s Dance.

Markíza z úspechu v podobe zlákania Cimarra do tanečnej šou neskrýva nadšenie.

„Sme veľmi radi, že pozvanie do našej šou prijala aj hviezda svetového formátu. Svoje tanečné schopnosti na parkete predvedie atraktívny kubánsky filmový a televízny herec Mario Cimarro, ktorého si naši diváci pamätajú z kultovej telenovely Skrytá vášeň ako Juana Reyesa,“ vyjadril sa PR manažér Let´s Dance, Tadeáš Kurka.

Pridáva sa aj režisér šou, Pepe Majeský.

 


Nové telenovely na Doma dostávajú stopku: Divoký anjel od januára zaplní celý večer!Čítajte →

„Je to herec, ktorého pozná celý svet a priniesť na Slovensko osobnosť týchto rozmerov nie je pravidlom. Som rád, že bude práve súčasťou Let’s Dance! Diváci sa majú skutočne na čo tešiť,“ uviedol.

Mario Cimarro strávi na Slovensku vďaka účasti v Let´s Dance niekoľko týždňov.

Naša krajina mu vôbec nie je neznáma.

V roku 2018 ho Markíza pozvala na Deň otvorených dverí, ktorý ešte donedávna s pravidelnou organizovala v auguste v priestoroch televízie. Zároveň práve zo Slovenska pochádza jeho snúbenica Bronislava.

„Moje spojenie so Slovenskom vzniklo veľmi dávno, keď TV Markíza začala vysielať jeden z mojich seriálov, Skrytú vášeň. Jedného dňa som bol pozvaný na DOD, kde som na vlastnej koži zažil podporu Slovákov. Túto výzvu som prijal aj kvôli mojej snúbenici Broni a mojej dcére Briane, aby som mohol byť k nim bližšie a spoznal ich korene,“ uviedol Cimarro.

 

Čítať viac...
Nahor