Tvoja tvár sa vrátila do čela, semifinále potvrdilo prepad! Na chalupe štartovalo priemerné
31. októbra 2016  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Vo vzájomnom súboji ostali nedeľné šou blízko seba.

Tvoja tvár znie povedome sa po minulotýždňovom páde ratingovo zlepšila len minimálne. Sledovať ju malo 9,6 % divákov, posilnila ale podiel na hodnotu 32,3 %, nakoľko bolo pri obrazovke celkovo menej divákov. To pomohlo aj šou Česko Slovensko má talent, ktorá ratingovo uhrala 9,1 % pri jednom z lepších podielov sezóny 25,8 %. Doktor Martin sa dostal v 12+ cez 15 %, v komerčnej cieľovke pod 13 %.

Tvoja tvár ponúkla semifinále, ktoré medzisezónne výrazne kleslo. Pri prvej sérii v netradičnom stredajšom nastavení sledovalo semifinále 14,3 % divákov s podielom až 44,6 %. Šou v druhej sezóne s blížiacim sa záverom skôr klesá, v prvej sérii, naopak, značne rástla.

Menšie stanice boli opäť zatlačené, Zabijaci na Dajto uhrali vyše 4 %, film Apokalypsa: V znamení zverokruhu uhral na Plus 3,5 %, Zneužitá na Doma sa dostala len cez 2 %. Kriminálka CSI New York  na Wau dosiahla 1,5 a takmer 2 %.

Joj v nedeľu podvečer štartovala nový magazín Na chalupe, ktorý sa uviedol priemerne. Mal uhrať podiel 15,1 %. Pri chuti je opäť Nové bývanie, ktoré sa dostalo cez 20 %, darilo sa mu aj proti silnej Hornej Dolnej, ktorá získala 29 %. Televízne noviny opäť v nedeľu pokorili 30 %, nad túto hranicu šli o pár desatín, Noviny uhrali vyše 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.