Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár sa vrátila do čela, semifinále potvrdilo prepad! Na chalupe štartovalo priemerné

Vo vzájomnom súboji ostali nedeľné šou blízko seba.

Tvoja tvár znie povedome sa po minulotýždňovom páde ratingovo zlepšila len minimálne. Sledovať ju malo 9,6 % divákov, posilnila ale podiel na hodnotu 32,3 %, nakoľko bolo pri obrazovke celkovo menej divákov. To pomohlo aj šou Česko Slovensko má talent, ktorá ratingovo uhrala 9,1 % pri jednom z lepších podielov sezóny 25,8 %. Doktor Martin sa dostal v 12+ cez 15 %, v komerčnej cieľovke pod 13 %.

Tvoja tvár ponúkla semifinále, ktoré medzisezónne výrazne kleslo. Pri prvej sérii v netradičnom stredajšom nastavení sledovalo semifinále 14,3 % divákov s podielom až 44,6 %. Šou v druhej sezóne s blížiacim sa záverom skôr klesá, v prvej sérii, naopak, značne rástla.

Menšie stanice boli opäť zatlačené, Zabijaci na Dajto uhrali vyše 4 %, film Apokalypsa: V znamení zverokruhu uhral na Plus 3,5 %, Zneužitá na Doma sa dostala len cez 2 %. Kriminálka CSI New York  na Wau dosiahla 1,5 a takmer 2 %.

Joj v nedeľu podvečer štartovala nový magazín Na chalupe, ktorý sa uviedol priemerne. Mal uhrať podiel 15,1 %. Pri chuti je opäť Nové bývanie, ktoré sa dostalo cez 20 %, darilo sa mu aj proti silnej Hornej Dolnej, ktorá získala 29 %. Televízne noviny opäť v nedeľu pokorili 30 %, nad túto hranicu šli o pár desatín, Noviny uhrali vyše 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor