Oteckovia ovládli aj štvrtok, rástli na ďalší najlepší výkon po štarte! Detektív Dušo aj Dobre vedieť hlboko
9. februára 2018  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Inkognito ostáva vo štvrtok vo vedení, Oteckovia sú v trháku.

Markíza vo štvrtkový večer medzitýždenne klesla. Detektív Dušo síce uhral viac ako s druhou alebo treťou časťou, stačilo mu to však na rating 6 % s podielom len cez 16 %. Ešte nižšie skončilo Dobre vedieť, ktoré oproti minulému štvrtku prišlo o tri podielové body a prepadlo výkonom len okolo 15 %. Markíza už od budúceho mesiaca pritom bude riešiť aj dlhodobejšie problémový štvrtok, keď sa jej nedarilo ani vlani s Rexom a na Joj nestačila už aj skôr s Dobre vedieť. Na štvrtky presťahuje rovno jednu z najväčších istôt Hornú Dolnú, ktorá tak bude po novom miesto pondelkov tvoriť konkurenciu Inkognitu uprostred týždňa.

Inkognito vo štvrtky zatiaľ drží vedenie, posledne si ho malo pozrieť 8 % divákov s podielom 22 %. Nasledujúca reprízová časť mala ísť pod 20 %. Zlaté časy na Jednotke sa hýbali nad 11 a pod 10 % v 12+, resp. 12 – 54.

Z menších staníc boli najsledovanejšie Matky a dcéry na Doma, podielovo uhrali vysoké výkony nad 7 a takmer 9 %. Hobit: Neočakávaná cesta na Plus uhral taktiež vysokých takmer 8 %, Kajínek na Dajto sa mal hýbať okolo 4 %. Wau s kriminálkami uspela pri podieloch pod a okolo 5 %.

Spanilú jazdu zažíva Markíza podvečer s Oteckami. Tí dokázali najnovšie ešte vylepšiť výkon z ostatnej stredy, kedy pravidelne vyskakujú k rekordom. Tento štvrtok ešte vylepšili najlepší rating mimo výkonu úvodného dielu na Nový rok, keď si ich malo pozrieť až 11,4 % divákov s podielom cez 36 %. V komerčnej cieľovke sa stali jednoznačne najsledovanejším programom dňa.

Joj s Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla výkonom pod 14 %, Televízne noviny podliezli 29 %, Noviny mali atakovať 22 %. V celkovom publiku po čase prevzala vedenie Joj, keď sa najsledovanejším programom dňa stalo Najlepšie počasie, Noviny naň stratili len minimálne s celkovo 585-tisíc divákmi. Televízne noviny boli ale blízko, sledovať ich malo takmer 580-tisíc divákov.