Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia ovládli aj štvrtok, rástli na ďalší najlepší výkon po štarte! Detektív Dušo aj Dobre vedieť hlboko

Inkognito ostáva vo štvrtok vo vedení, Oteckovia sú v trháku.

Markíza vo štvrtkový večer medzitýždenne klesla. Detektív Dušo síce uhral viac ako s druhou alebo treťou časťou, stačilo mu to však na rating 6 % s podielom len cez 16 %. Ešte nižšie skončilo Dobre vedieť, ktoré oproti minulému štvrtku prišlo o tri podielové body a prepadlo výkonom len okolo 15 %. Markíza už od budúceho mesiaca pritom bude riešiť aj dlhodobejšie problémový štvrtok, keď sa jej nedarilo ani vlani s Rexom a na Joj nestačila už aj skôr s Dobre vedieť. Na štvrtky presťahuje rovno jednu z najväčších istôt Hornú Dolnú, ktorá tak bude po novom miesto pondelkov tvoriť konkurenciu Inkognitu uprostred týždňa.

Inkognito vo štvrtky zatiaľ drží vedenie, posledne si ho malo pozrieť 8 % divákov s podielom 22 %. Nasledujúca reprízová časť mala ísť pod 20 %. Zlaté časy na Jednotke sa hýbali nad 11 a pod 10 % v 12+, resp. 12 – 54.

Z menších staníc boli najsledovanejšie Matky a dcéry na Doma, podielovo uhrali vysoké výkony nad 7 a takmer 9 %. Hobit: Neočakávaná cesta na Plus uhral taktiež vysokých takmer 8 %, Kajínek na Dajto sa mal hýbať okolo 4 %. Wau s kriminálkami uspela pri podieloch pod a okolo 5 %.

Spanilú jazdu zažíva Markíza podvečer s Oteckami. Tí dokázali najnovšie ešte vylepšiť výkon z ostatnej stredy, kedy pravidelne vyskakujú k rekordom. Tento štvrtok ešte vylepšili najlepší rating mimo výkonu úvodného dielu na Nový rok, keď si ich malo pozrieť až 11,4 % divákov s podielom cez 36 %. V komerčnej cieľovke sa stali jednoznačne najsledovanejším programom dňa.

Joj s Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla výkonom pod 14 %, Televízne noviny podliezli 29 %, Noviny mali atakovať 22 %. V celkovom publiku po čase prevzala vedenie Joj, keď sa najsledovanejším programom dňa stalo Najlepšie počasie, Noviny naň stratili len minimálne s celkovo 585-tisíc divákmi. Televízne noviny boli ale blízko, sledovať ich malo takmer 580-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor