Horná Dolná aj Inkognito nárast spred týždňa udržali, šou Joj už vysoko pred Farmou!
10. októbra 2017  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Reprízové Inkognito sa popri Farme dostáva do stále výraznejšieho vedenia.

Horná Dolná potvrdila minulotýždňový nárast. Komediálny seriál sa dokázal opäť, aj keď tesne, dostať nad ratingových 10 %, v podieli uhral o málo nad 27 %. Horná Dolná sa dokáže dostávať nad ratingovú desiatku stále ako jediný z pravidelných nespravodajských programov týždňa, dvakrát ju už atakovali Extrémne premeny. Minulý pondelok si polepšilo aj Inkognito, ktoré rovnako späť k obrazovke pritiahlo väčšinu divákov. Atakovalo 8 ratingov s podielom tesne nad 21 %. Na nasledujúce reprízové Inkognito, ktoré šlo až na 25 %, nestačí Farma, ktorá spadla s podielom pod 19 %. O pol ratingu zaostala za svojimi tradičnými 5 %.

Z menších staníc sa najvyššie za celý deň dostali Profesionáli na Plus, podliezli 7 %, nadväzujúce Divoké kočky atakovali 5 %. Predbehla ich Doma s Nekonečnou láskou, ktorá sa dostala na 5 a pod 7 %, Dajto s filmom S.W.A.T. 2: Pod paľbou prekročilo 4 %.

Rodinné prípady podvečer podliezli 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala menej ako 15 %. Televízne noviny prekročili 26 %, Noviny získali 23 %. Opäť mali viac divákov v univerzálnej cieľovke, kde rovnako dominovalo Inkognito. Sledovalo ho o 110-tisíc divákov viac ako Hornú Dolnú. Zaradilo sa tak za Najlepšie počasie a Noviny medzi tri najsledovanejšie programy dňa, v komerčnej cieľovke boli najvyššie Horná Dolná, Televízne noviny a Najlepšie počasie.