Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná aj Inkognito nárast spred týždňa udržali, šou Joj už vysoko pred Farmou!

Reprízové Inkognito sa popri Farme dostáva do stále výraznejšieho vedenia.

Horná Dolná potvrdila minulotýždňový nárast. Komediálny seriál sa dokázal opäť, aj keď tesne, dostať nad ratingových 10 %, v podieli uhral o málo nad 27 %. Horná Dolná sa dokáže dostávať nad ratingovú desiatku stále ako jediný z pravidelných nespravodajských programov týždňa, dvakrát ju už atakovali Extrémne premeny. Minulý pondelok si polepšilo aj Inkognito, ktoré rovnako späť k obrazovke pritiahlo väčšinu divákov. Atakovalo 8 ratingov s podielom tesne nad 21 %. Na nasledujúce reprízové Inkognito, ktoré šlo až na 25 %, nestačí Farma, ktorá spadla s podielom pod 19 %. O pol ratingu zaostala za svojimi tradičnými 5 %.

Z menších staníc sa najvyššie za celý deň dostali Profesionáli na Plus, podliezli 7 %, nadväzujúce Divoké kočky atakovali 5 %. Predbehla ich Doma s Nekonečnou láskou, ktorá sa dostala na 5 a pod 7 %, Dajto s filmom S.W.A.T. 2: Pod paľbou prekročilo 4 %.

Rodinné prípady podvečer podliezli 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala menej ako 15 %. Televízne noviny prekročili 26 %, Noviny získali 23 %. Opäť mali viac divákov v univerzálnej cieľovke, kde rovnako dominovalo Inkognito. Sledovalo ho o 110-tisíc divákov viac ako Hornú Dolnú. Zaradilo sa tak za Najlepšie počasie a Noviny medzi tri najsledovanejšie programy dňa, v komerčnej cieľovke boli najvyššie Horná Dolná, Televízne noviny a Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor