Dobre vedieť nemá svoj týždeň, padlo aj vo štvrtok! Stiahlo však Inkognito
21. októbra 2016  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Markíza ostala aj po odsune Atletiko Cvernofka podpriemerná, nedovolila už však zvíťaziť Inkognitu.

Dobre vedieť! oproti minulým týždeň v číslach kleslo. V utorok spadlo s premiérou do podpriemeru, vo štvrtok zas zaostalo za poslednými rekordnými výkonmi o približne rating a pol a v podieli uhralo 22 %. Rovnako ako v utorok Markíza zdvojila zábavnú reláciu, keď na premiéru nalepila reprízu s cieľom pozdvihnúť slot po seriáli Atletiko Cvernofka. Podarilo sa jej to len na úroveň cez 18 %. Samotné Atletiko Cvernofka malo ísť v novom čase cez 21 %, už však pri slabých ratingoch.

Naši ostávajú verní vlažným výkonom, teraz podliezli 16 %. Inkognito po zmene programu lídra už nevyskočilo, ostalo priemerné na úrovni pod 18 %. Jednotka sa s novinkou Zlaté časy hýbe okolo priemeru, v 12+ mala ísť nad 11 %.

Z menších kanálov Profesionáli šli nad 7 %, Vymenené životy uhrali tesne nad 7 a pod 9 %, popri nich uspel Rambo III. na Dajto s podielom vyše 7 %. Film Ja, zloduch na Plus tesne prekročil 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali nad a pod 4 %.

Po vypadnutí rekordmanov v kuchárskej šou sa sčasti dorovnal podvečerný súboj, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla s podielom nad 19 %, Búrlivé víno sa dostalo na 17,5 %. Stále je hlboko. Televízne noviny prekročili 27 %, darilo sa opäť Krimi s podielom pod 27 %, Noviny uhrali vyše 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.