Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť nemá svoj týždeň, padlo aj vo štvrtok! Stiahlo však Inkognito

Markíza ostala aj po odsune Atletiko Cvernofka podpriemerná, nedovolila už však zvíťaziť Inkognitu.

Dobre vedieť! oproti minulým týždeň v číslach kleslo. V utorok spadlo s premiérou do podpriemeru, vo štvrtok zas zaostalo za poslednými rekordnými výkonmi o približne rating a pol a v podieli uhralo 22 %. Rovnako ako v utorok Markíza zdvojila zábavnú reláciu, keď na premiéru nalepila reprízu s cieľom pozdvihnúť slot po seriáli Atletiko Cvernofka. Podarilo sa jej to len na úroveň cez 18 %. Samotné Atletiko Cvernofka malo ísť v novom čase cez 21 %, už však pri slabých ratingoch.

Naši ostávajú verní vlažným výkonom, teraz podliezli 16 %. Inkognito po zmene programu lídra už nevyskočilo, ostalo priemerné na úrovni pod 18 %. Jednotka sa s novinkou Zlaté časy hýbe okolo priemeru, v 12+ mala ísť nad 11 %.

Z menších kanálov Profesionáli šli nad 7 %, Vymenené životy uhrali tesne nad 7 a pod 9 %, popri nich uspel Rambo III. na Dajto s podielom vyše 7 %. Film Ja, zloduch na Plus tesne prekročil 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali nad a pod 4 %.

Po vypadnutí rekordmanov v kuchárskej šou sa sčasti dorovnal podvečerný súboj, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla s podielom nad 19 %, Búrlivé víno sa dostalo na 17,5 %. Stále je hlboko. Televízne noviny prekročili 27 %, darilo sa opäť Krimi s podielom pod 27 %, Noviny uhrali vyše 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor