Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat skrytej kamery, Kredenc, Bonzáčik… Nová šou Dvaja na jedného bude mixom prvkov naprieč televíznou zábavou!

Markíza si už na konci tohto týždňa vyskúša novú šou, v ktorej staví na viaceré osvedčené tváre.

Ešte pred nástupom piatej federálnej Superstar stihne Markíza otestovať novinku. Už vlani sa televízia dohodla na spolupráci s osvedčenou dvojicou Adelou Vinczeovou a Danom Danglom, ktorej po úspechu v Milujem Slovensko pripravila prvý spoločný formát, v ktorom sa spoja ako moderátori.

V novej zábavnej šou Dvaja na jedného (2 na 1) televízia staví okrem tejto silnej dvojky na ďalšie známe mená. Formát je postavený v každom dieli na jednom hosťovi, ktorý podstupuje rôzne úlohy a výzvy. Práve ich súčasťou sú aj ďalšie populárne tváre ako napríklad Zuzana Šebová, Juraj „Šoko“ Tabaček alebo Michal Kubovčík, ktoré sa budú v programe objavovať pravidelne.

Markíza už predstavila prvé ukážky zo šou, ktorá bude mixom mnohých televíznych prkov. Chýbať nebude napríklad skrytá kamera, ktorej prvok bol populárny najmä v deväťdesiatych rokoch a na prelome milénií. Preslávila napríklad formát Eleny Vacvalovej a Olivera Andrásyho Čo dokáže ulica alebo formáty Joža Pročka práve na Markíze či neskôr na Joj. Hosť v šou Dvaja na jedného sa stane terčom nachytávky, do ktorej budú zapojení aj Vinczeová s Danglom. Prostredníctvom bezdrôtového pripojenia budú riadiť účastníkov nachytávky, ako tomu bolo napríklad v niekdajšej šou Joj Ovládač alebo v nie tak dávnom programe Primy, Vylomeniny.

Výraznou súčasťou programu Dvaja na jedného budú postavičky zo skeč šou Kredenc. Kým tá sa sama o sebe v posledných sezónach v sledovanosti prepadla a stratila divácky záujem, viaceré postavičky naďalej divákov bavia. V prvom vydaní Dvaja na jedného, ktorého hosťom bude Dominika Cibulková, sa predstaví napríklad Zuzana Šebová ako Luky z dvojice Cuky a Luky, ktorá bude Cibulkovú konfrontovať s módou. Michal Kubovčík zas ako Hesso Jašterák vyveští Cibulkovej budúcnosť. Súčasťou šou bude aj Juraj „Šoko“ Tabaček, ktorý zas preskúša slovenskú tenistku z vedomostí a podrobí ju aj výzvam. V programe by sa tiež mala objaviť paródia na Cibulkovú, aké sú bežné v Kredenci.

Prostredníctvom upútavky k šou Dvaja na jedného Markíza tiež odhalila, že súčasťou formátu by malo byť aj okienko, v ktorom hosťa komentujú z vlastného pohľadu deti. Takýto prvok predstavila už na prelome milénií relácia Bonzáčik na Markíze, v ktorej bonzovali deti na svojich rodičov, hostí programu. Deti tiež zo svojho pohľadu „glosovali“ rôzne témy v programe Táraninky, ktorý od roku 2003 na STV moderoval Marián Čekovský. Zaujímavosťou je, že v ukážke k šou Dvaja na jedného komentuje Dominiku Cibulkovú detský herec zo seriálu Prázdniny, Samuel Kennedy. Ten si zároveň zahral aj vo vlaňajšom prepadáku Markízy, Divoký Zapadákov. Vinczeová s Danglom tiež budú hostí konfrontovať s rôznymi informáciami od jeho blízkych, ktoré od nich získali tvorcovia programu.

Čítať viac...
Nahor