Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko po najhoršom výkone otočilo, stúplo na vrchol série! Piatok vyhralo

Všetko, čo mám rád tento piatok kleslo, stratu Joj doháňala mimoriadne silná Wau.

Kolísanie výkonov v tejto sezóne prináša medzi jednotlivými týždňami veľké rozdiely. Relácia Milujem Slovensko, ktorá zažíva jednu z najslabších sezón, padla pred dvomi týždňami na dno série s ratingom 5,5 % a pozíciu trojky na trhu, no ostatný piatok vyskočila na jej rekord. Verejnoprávna šou rástla o jeden a pol ratingu na výkon 7 % s podielom 20 %, pričom sa stala bezpečným lídrom večera. Dvojkou bolo Všetko, čo mám rád, ktoré zaostalo ratingom 6 % a podielom cez 17 %, Farma ako trojka na trhu získala vyše 5 ratingov s podielom len 15 %.

Duel už bol lídrom, keď druhý týždeň po sebe ho sledovalo 6 % divákov, podiel podliezol 23 %. Všetko, čo má Ander rád podliezlo 18 %. Pozície hlavných večerných programov platili aj v celkovom publiku, Milujem Slovensko si vybralo vyše 440-tisíc divákov, šou Joj menej ako 410-tisíc a Farmu takmer 350-tisíc divákov. Duel stúpol o približne 45-tisíc.

Vysoko sa v piatok darilo menšej Wau, ktorá sa s kriminálkami Vtierka Castle a Myšlienky vraha dostala na podiely pod 5, cez 5 a až na takmer 7 %. Poklad Vikingov na Plus atakoval 6 %, Doma s filmom Tanec pre nás dvoch prekročila 4 %. Dajto nevyšla stávka na film Pán prsteňov: Dve veže, ktorý napriek dĺžke dosiahol podiel cez 3 %.

 

Rodinné prípady podvečer uhrali 19,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja 15,5 %. Televízne noviny podliezli 24 %, Noviny pri obdobnom ratingu pre neskorší začiatok vysielania šli pod 23 %. Celkovo prekročili hranicu 530-tisíc divákov a s Najlepším počasím sa stali najsledovanejším programom dňa, TN-ky sledovalo spolu vyše 490-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor