Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza skutočne tasí premiéry Dvaja na jedného: Toto sú hostia druhej série!

Nové časti šou Adely a Dangla mala Markíza vytiahnuť už v prvej polovici marca, nakoniec ich nástup odsunula len minimálne.

Šou Dvaja na jedného sa čoskoro vráti na obraz. Ako sme vás informovali, Markíza postupne nakrúcala nové časti autorskej šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla, ktorá sa naplno na obrazovky dostala minulý rok v rovnakom jarnom období, pričom s ich vysielaním rátala ešte od prvej polovice marca.

Jeden z kľúčových programov si Markíza však nakoniec v zálohe neponechá a predsa sa s ním vytasí v priebehu budúceho mesiaca. Stane sa tak nakoniec v jeho druhej polovici, keď Dvaja na jedného odštartuje druhú sériu od 18. marca.

Šou tak bude rovnako, ako vlani, patriť stredajší prime-time, v ktorom nahradí aktuálne vysielanú Chart Show. Tej sa v tejto sezóne nedarí tak, ako pred rokom, a hýbe sa pod siedmimi ratingami, neraz pod priemermi stanice. Na najbližšiu stredu pre predvolebné vysielanie Jednotky dokonca Markíza miesto plánovanej premiéry zaradí reprízovú časť Chart Show.

Poznáme už pritom aj prvých hostí, ktorí budú súčasťou nových vydaní šou. Práve tí sú v mnohom základným kameňom úspechu celej šou, pričom Markíza po tenistke Dominike Cibulkovej a futbalistovi Marekovi Hamšíkovi staví na ďalšieho športovca – tentoraz hokejistu Mariána Gáboríka. Z hercov diel venuje Zuzane Kubovčíkovej Šebovej a Lukášovi Latinákovi, pričom jedným z hostí, ktorý bude musieť podstúpiť netradičné výzvy, bude aj moderátorka spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová. Markíza mená potvrdila v Eurotelevízii.

Autorská šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla patrila minulý rok medzi dôležité projekty Markízy. Formát, ktorý si dvojica úspešne vyskúšala pilotným dielom vo februári 2018, vytiahla  už s pravidelným nasadením od marca 2019. Najprv nehrával čísla výrazne vyššie od vtedajších výkonov premiérovej Chart Show a hýbal sa nad okolím ratingovej osmičky, všetko zmenil diel s Mariánom Čekovským, ktorý vystrelil šou na druhý najlepší výkon programu a oproti priemerom už porástla aj následná nateraz posledná časť s raperom Kalim s tretím najvyšším ratingom.

Markízu tak najmä finiš prvej série presvedčil a nemala dôvod v silnom spojení Vinczeovej a Dangla, z ktorého ťaží po ich rokoch strávených v Milujem Slovensko, nepokračovať. Televízia medzičasom nakrútila nové diely a prednedávnom absolvovala aj nakrúcanie upútaviek pre novú sériu.

Čítať viac...
Nahor