Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koniec očkovacej lotérie o 20:30 potvrdený: RTVS ju zosunie až bližšie k noci!

Verejnoprávna televízia potvrdzuje informácie Mediaboom.sk, lotéria sa nakoniec objaví v ešte neskoršom čase, ako sa očakávalo.

Aktuálne najsledovanejší program na televíznom trhu, nedeľný prenos očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra, čaká v poslednej tretine vysielania zmena.

Ako sme pred časom exkluzívne informovali, RTVS sa už intenzívne pripravuje na štart svojej najdôležitejšej novinky ostatných rokov, rodinnej šou Pečie celé Slovensko, ktorá by mala práve očkovaciu lotériu vytlačiť do neskoršieho času.

RTVS už v oficiálnych plánoch informácie portálu Mediaboom.sk potvrdila a skutočne od nedele 10. októbra zosúva zvyšné štyri prenosy očkovacej lotérie do neskoršieho času.

Urobí tak so štartom novej ťažiskovej šou Pečie celé Slovensko, ktorú tak potvrdzuje v nedeľné večery v hlavnom vysielacom čase o 20:30.

Očkovacia lotéria sa však nakoniec objaví v ešte neskoršom čase, ako sa pôvodne očakávalo.

Šou Pečie celé Slovensko plánuje totižto RTVS ťahať až k 22. hodine, a to do času, kedy spravidla veľká časť divákov v nedeľný večer odchádza od obrazoviek spať pred vstávaním do školy či do práce.

Od októbra si tak diváci, ktorí sa budú chcieť dostať k heslu k očkovacej prémii a udržať si šancu vyhrať stotisícovú výhru, budú musieť večierku posunúť bližšie do noci.

Od 10. októbra by sa totiž prenos očkovacej lotérie mal presunúť až na 21:55 a vrcholiť tak okolo 23. hodiny.

Lotéria, ktorá už teraz komplikuje cestu k výhre mnohým zaočkovaným, tak bude po novom ešte ťažšie dostupná.

S hlavným prenosom, nevyhnutným pre získanie státisícovej prémie, sa zosunie do času, v ktorom bežní diváci v nedeľný večer pri televízore nesedia.

Svoje o tom vedia ťažiskové šou Markízy Tvoja tvár znie povedome či Superstar, ktoré televízia bežne v nedeľnom prime-time naťahovala až krátko za 23:00

Práve od 22. hodiny Markíze pritom spravidla začali od programov výrazne odchádzať diváci, v okolí 23. hodiny s nimi klesala o tretinu až takmer polovicu.

Čakanie na očkovaciu lotériu sa však môže stať ďalším tromfom novinky Pečie celé Slovensko.

Očakávanie prenosu Byť zdravý je výhra môže priniesť novej šou väčšiu pozornosť divákov, než bez prítomnosti lotérie.

Šou o pečení zároveň už skôr získala aj ďalšiu výhodu, keď prišla o jedného z hlavných očakávaných konkurentov, spevácku šou Superstar, ktorú Markíza práve pre valcujúcu lotériu presunula na piatky.

Čítať viac...
Nahor