Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kameňák 4 už priemerný, Markíza dominovala podvečer! Vysoko Doma

Markíza zopakovala v utorok štedrovečerné klasiky, dostali ju do nadpriemeru.

Kameňák 4 sa na Markízu po krátkom čase vrátiť. Často reprízovaná komédia televízii slabne, vo sviatočnom období dokázala získať ale uspokojivý rating vyše 8 % s podielom takmer 22 %. Joj oproti pondelku večer porástla, Solomon Kane ju dostal na hodnotu 15,5 %. Jednotka aj tento rok uspela s klasikou Rysavá jalovica, dosiahla s ňou podiely 11 a 14,5 % (12 – 54/12+).

Z ďalších staníc večer vysoko vyskočila Doma, ktorá s romantikou Princezná pod stromček dosiahla share až pod 10 %. Vianočná obchádzka na Plus získala podiel pod 5 %, nedarilo sa Dajto, ktoré s filmom 300 malo ísť pod trojku. Kriminálky CSI na Wau získali podiely pod a nad 2 %.

Počas dňa sa darilo Markíze s reprízami Perinbaby a Troch orieškov pre Popolušku, obe klasiky sa mali hýbať okolo 27 – 28 %. Popoluška k tomu urobila nábeh tradičnej komédii Jak vytrhnout velrybě stoličku, ktorá získala share až pod 31 % a stala sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Legenda o Chun Li na Joj prekročila len 10 %. Silný nábeh pomohol aj Televíznym novinám, ktoré sa dostali až pod 31 %, Noviny tentoraz zaostali, získali len 21 %. Na čelo celého dňa vyskočilo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor