Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj pripravuje novinku, ľudí zoberie na prvú dovolenku v živote! Pôjde viac o zábavu alebo dokument?

Na Kolibe sa pripravuje nový formát.

V Joj sa črtá nová šou, o ktorej doteraz mlčala. Tento týždeň spustila kasting, prostredníctvom ktorého hľadá kohokoľvek, kto ešte nikdy v živote nevycestoval za hranice Slovenska a chce si užiť svoju prvú dovolenku v živote.

Či už túžite letieť lietadlom, vidieť Eiffelovu vežu, šikmú vežu v Pise alebo sa chcete osobne zúčastniť na veľkom futbalovom zápase v Barcelone, máte práve v tejto chvíli jedinečnú príležitosť! Ak chcete vidieť svet, no doposiaľ ste nikdy neprekročili hranice Slovenska, ak snívate o tom, že pôjdete po prvýkrát na dovolenku do cudziny – hľadáme práve vás,“ avizuje televízia.

Joj už v minulosti s cestovateľským formátom koketovala, keď vyrobila docu-reality šou Zbohom, Slovensko. Kvalitnejší formát a dokumentárne spracovanie sa však napriek náročnej výrobe nestretol s dostatočnou odozvou u divákov. Novinka, ktorú nateraz televízia označuje pracovne Prvá dovolenka, by v sebe mala niesť tentoraz viac zábavných prvkov, vďaka ktorým ju bude môcť prijať väčšia časť divákov.

Čítať viac...
Nahor