Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj na nedeľu večer chystá mimoriadnu debatu s Pellegrinim! Pripravuje niekoľko špeciálov Na hrane

Televízna dvojka reaguje na aktuálnu situáciu s koronavírusom aj výpadkom vo výrobe programov, na najbližšie dni mení program.

Spolu s Markízou prinesie mimoriadne večerné vysielanie reagujúce na aktuálnu krízu koronavírusu aj druhá komerčná televízia Joj.

Premiér Peter Pellegrini bude hosťom v poradí už druhej mimoriadnej prime-time diskusie. Tento týždeň mala účasť premiéra dohodnúť aj Joj do špeciálu relácie Na hrane, ktorý má televízia odvysielať netradične v nedeľu o 20:35. Diskusiu s Pellegrinim tak vsunie pred premiérové vydanie relácie V siedmom nebi, ktoré nakrúcala Joj v bezpečnostnom režime bez divákov. Mimoriadnu reláciu s Pellegrinim ale aj ministerkou vnútra Denisou Sakovou vysielala tento štvrtok Markíza, sledovanosťou vystrelila na rekord.

Špeciál Na hrane plánuje Joj odvysielať aj budúci týždeň. Podľa už publikovaného programu zaradí špeciálnu diskusiu aj na utorok o 20:35 a vynechá tak z programu seriál Nový život. Televízia začne od budúceho týždňa s radikálnym šetrením epizód Nového života, nakoľko musela pre koronavírus pozastaviť nakrúcanie nových častí. V utorky v druhom pásme bude pokračovať s premiérami šou Rozum v hrsti.

Politickú debatu Na hrane bude Joj vysielať aj v stabilnom štvrtkovom čase po 21:30, do hlavného okna na 20:35 ale ani vo štvrtok nenasadí Nový život, zo stredajšieho druhého pásma tam vysunie premiérový seriál Jenny. Ten štartovala práve v hlavnom vysielacom čase po ôsmej, následne ho zaradila za Nový život.

K rovnakým krokom musela pristúpiť aj Markíza. Z pondelka škrtla premiéry Susedov a z druhého pásma na 20:30 vysunula seriál Pán profesor. Rovnako vo štvrtok zrušila vysielanie premiér Hornej Dolnej, ktoré si tak šetrí, podobne, ako tento týždeň, na štvrtok o 20:30 plánuje zaradiť Mimoriadnu reláciu s moderátorom Michalom Kovačičom. Špeciály ku koronavírusu bude Markíza vysielať aj v pondelok a utorok o 21:30.

Joj zároveň upravuje svoj denný program, ktorý prispôsobí deťom, ktoré majú nariadené zostať doma, keď štát na najbližšie dni zatvoril školy a zrušil výučbu. Na poobedie pre maloletých divákov podľa programu zaraďuje od 15:50 seriály Naši a Prázdniny, štruktúru v čase výpadku vyučovania mení aj na menšej stanici Plus, kam na ráno o 8:45 a poobedie o 13:30 zaraďuje zmenou programu rodinné filmy.

Čítať viac...
Nahor