Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj výrazne obmedzí Nový život, zastavila nakrúcanie nových častí! Do hlavného času vráti Jenny

Spolu s Markízou aj Joj zavádza tvrdé opatrenia, ruší výrobu hlavných programov, čo sa premietne v jej vysielaní.

Po Markíze, ktorá začala so šetrením nakrútených epizód denného seriálu Oteckovia, zavádza tvrdé opatrenia aj Joj so svojím večerným seriálom Nový život. Ako Oteckovia tak aj Nový život sa priebežne nakrúcajú len s istým časovým predstihom pred samotným vysielaním, čo v aktuálnej kríze pre koronavírus znamená pre obe televízie veľké problémy.

Televízie totiž z bezpečnostných dôvodov zastavujú nakrúcanie nových epizód seriálov a k dispozícii im ostal len obmedzený počet častí. Markíza nateraz škrtí vysielanie Oteckov ich vyškrtnutím z piatkového podvečera, kam nasadí Rodinné prípady, pre túto chvíľu ich v programe ponechá od pondelka do štvrtka.

Joj už taktiež podľa našich informácií rozhodla o zastavení výroby nových častí Nového života. Pre najbližší týždeň musí pristúpiť taktiež k zníženiu intenzity vysielania, a to dokonca radikálne.

Miesto doterajších troch epizód do týždňa totiž Joj najbližší týždeň odvysiela iba jeden diel Nového života. Seriál ponecháva iba v stredajšom prime-time, konkurovať tak bude nástupu druhej série Dvaja na jedného na Markíze.

Miesto Nového života Joj budúci týždeň na utorok zaraďuje špeciálnu debatu reláciu Na hrane, vo štvrtky sa zas rozhodla vrátiť do hlavného času na 20:35 seriál Jenny. Ten štartoval práve po ôsmej v nedeľu 1. marca, následne ho Joj ale zaradila na stredy po Novom živote. V aktuálnej kritickej situácii ho vytiahne späť do hlavného času.

Rovnaký krok urobila Markíza v pondelky, kedy zrušila vysielanie Susedov, ktorých si pošetrí a na 20:30 vysunula nový seriál Pán profesor.

Joj pre túto chvíľu pripravuje dve mimoriadne vydania Na hrane zaradené do hlavného času. Prvé odvysiela už túto nedeľu o 20:35, keď do debaty príde premiér Peter Pellegrini. Druhý špeciál odvysiela v utorok, vo štvrtok bude pokračovať s reláciou aj v tradičnom druhom večernom pásme.

Čítať viac...
Nahor