Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Nové projekty

Horúce zábery z Turecka: Takto to vyzerá na nakrúcaní romantickej novinky Lásky v Istanbule!

Herci si netradičné nakrúcanie v exotike užívajú, novinka sa stane jedným z hlavných ťahákov Joj budúceho roka.

Už od júna nakrúca Joj v exotike nový romantický seriál, ktorý bude patriť medzi jej nastupujúce highlighty.

Seriálová novinka Lásky v Istanbule sľubuje unikátne lokácie z raja telenoviel a kombináciu humoru a romantiky, ktorá je v ostatných rokoch čoraz populárnejšia aj v tureckej produkcii nekonečných romantických seriálov.

Joj však na rozdiel od tureckých telenoviel nakrúca do svojho prime-time krátky 10-dielny seriál, ktorý bude postavený na silnej trojici mien.

Hlavní hrdinovia

Hlavnú hrdinku stvárňuje Liv Bielovič, ktorej hviezda vystrelila vlani účinkovaním v Druhej šanci. Patrila aj medzi ťažiskové tváre 7. série celebritnej šou Tvoja tvár znie povedome.

Po jej boku bude hlavnú romantickú linku hrať Marián Mitaš, aktuálne jedna z najväčších hereckých hviezd Joj zo seriálov Nemocnica a Kriminálka Kraj. Trojicu uzatvára Juraj Bača, ktorý zažíva najlepšie obdobie kariéry od prijatia moderovania šou Pečie celé Slovensko, s ktorou sa vráti túto jeseň.

Zdroj: IG Liv Bielovič

Zdroj: IG Liv Bielovič

Zdroj: IG Marián Mitaš

Zdroj: IG Juraj Bača

Nakrúcajú už týždne

Trojica hercov odcestovala spoločne so štábom na nakrúcanie do Turecka uprostred júna.

Režisérom seriálu je Ivan Holub, ktorý pracoval na komediálnom seriáli Delukse, producentsky je pod novinkou podpísaná Oľga Núňezová z produkčnej spoločnosti NUNEZ NFE.

Tá stojí za filmovými Evitovkami Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť a V lete ti poviem ako sa mám, ale aj za seriálom Výnimočná Nikol či televíznymi šou Svadba na prvý pohľad, Extrémne premeny alebo V siedmom nebi.

Prvý natáčací deň seriálu Lásky v Istanbule

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: TV JOJ

Hlavní hereckí hrdinovia trávia v dovolenkovom raji už vyše mesiaca, kde sa po ich po boku postupne striedajú ďalší hereckí kolegovia.

Nie všetci herci totiž v Turecku absolvujú celý seriálový pobyt.

Medzi ďalšími tvárami, ktoré sa objavia v seriáli Lásky v Istanbule, sú napríklad Gregor Hološka, Maroš Kramár, Daniel Žulčák alebo Veronika Žilková.

Práve Žilková prišla na nakrúcanie doslova na otočku.

V Turecku strávila koncom minulého týždňa jeden deň, kedy absolvovala nakrúcanie s Liv Bielovič a vrátila sa späť do Českej republiky.

Bielovič sa zo seriálového spojenie so Žilkovou mimoriadne potešila.

„Vždy som ju obdivovala. Neuveriteľne silná žena. Inšpiratívna a vzácna. Ďakujem, že s ňou môžem byť, hrať a tráviť čas. Teším sa, že je v tomto projekte. Je to krásna duša,“ prehovorila Bielovič otvorene na sociálnej sieti.

Zdroj: IG Liv Bielovič

Zdroj: IG Veronika Žilková

Ťahák roka 2024

Očakáva sa, že sa Lásky v Istanbule stanú jedným z highlightov Joj pre budúci rok.

Nakrúcanie televízia ukončí v priebehu letných prázdnin a následne sa pustí do postprodukčných prác, ktoré potrvajú niekoľko mesiacov. Samotná televízia o nasadení seriálu zatiaľ nehovorí.

 


Jojka sa pripravuje na nakrúcanie Ivety 2: Vieme, kedy ju môže nasadiť do vysielania!Čítajte →

Z očakávaných projektov budúci rok uvedie novú rodinnú ságu Ranč, ktorá vo vysielaní nahradí seriál Nemocnica. Ako sme najnovšie exkluzívne informovali, začiatkom budúceho roka by mohla vytiahnuť pokračovanie tohtoročného seriálového hitu Iveta 2. Druhú sériu dostane aj Kriminálka Kraj.

Joj už tiež aj oficiálne potvrdila pokračovanie seriálu Tomáš a Diana, ktorého nové skeče chce nakrúcať na jeseň.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: IG Liv Bielovič

Zdroj: IG Liv Bielovič

Zdroj: IG Juraj Bača

Zdroj: IG Veronika Žilková

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: TV JOJ

 

Čítať viac...
Nahor