Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma sa lúči s dvojporciou Priateľov a ruší ďalšie telenovelové okno! Zmeny chystá aj v prime-time

Ženská stanica Doma v priebehu najbližších týždňov chystá ďalšie zmeny. Dotknú sa jej poobedného, podvečerného aj večerného programu.

Už od budúceho týždňa Doma ruší stabilné dvojokno podvečerných Priateľov. Napriek tomu, že jej sitcom v dvoch dieloch prináša stabilne uspokojivé i keď kolísavé výkony na úrovni 4 – 6 %, od pondelka 16. júna ostane kultový seriál v programe Domy iba s jednou časťou. Stanica aktuálne vysiela 9. sériu, čím sa jej postupne epizódy míňajú. Či po skončení 10. série začne so seriál od začiatku nie je momentálne jasné. Epizódy sa jej však budú míňať raz tak pomalšie, keď na 18:30 zaraďuje od prvej série sitkom Kým nás smrť nerozdelí od americkej stanice FOX. Pokračovať tak bude v komediálnom žánri, je však otázne, či s podobným úspechom ako v prípade Priateľov. Stanica však má k dispozícii 81 dielov, ktoré sa natočili v priebehu štyroch sérií seriálu.

Zmena sa však chystá v telenovelovom slote od 15:00 do 17:00. Dome postupne končia epizódy telenovely Keď budeš moja a od pondelka 23. júna opäť o čosi zuniverzálni stanica svoje cielenie a program. V čase po 16-tej totiž s telenovelovým žánrom končí a namiesto dovysielaného seriálu Keď budeš moja zaraďuje niekdajší hit z Markízy seriál Čarodejnice. Doma ho začne vysielať od piatej série. Po 15-tej telenovelu diváčky však dostanú, stanica zdvojí rozbehnutú novinku Nezvestná štartujúcu po 14:00. O 17:00 aj naďalej týždňa pokračujú Ženy z rodu Gilmorovcov, ktoré Dome zatiaľ prinášajú výsledky najviac okolo 4 %. Práve týmto seriál už minulý mesiac Doma zrušila jedno telenovelové okno.

Ani večerný program neostane bezo zmien. V pondelkovom prime-time Dome končí seriál Parížske zločiny a stanica vracia do tohto slotu trvalku Markízy Odložený prípad. Seriál sa tak opäť bude vysielať počas dvoch dní – v pondelok a v stredu. Zmena nastáva od pondelka 23. júna. Tento týždeň pôjde zároveň na Dome poslednýkrát šou Svokra v piatkovom prime-time. Už od budúceho týždňa reláciu nahradí reality šou Zámena manželiek, pričom od piatka 27. júna Doma na lepší čas 20:30 posúva rozbehnutý seriál Doktorka Zoe. O hodinu skôr sa začne aj nasledujúci seriál Kráska a zviera. V oboch prípadoch ostáva stanica v nastavení jedného dielu za večer.

Čítať viac...
Nahor