Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Doma s telenovelami pokračuje aj v lete: Prvú chystá do vysielania už v júni!

Doma bude pokračovať v zabehnutých telenovelových oknách aj po skončení hlavnej sezóny. Už začiatkom júna sa novinky diváci dočkajú v skoršom okne po 15-tej, v ktorom v piatok 29. mája vyvrcholí Víťazstvo lásky.

Stanica ponúkne tento raz premiérový titul Sila osudu (La fuerza del destino), pričom ide opäť o telenovelu z mexickej produkcie. Odštartuje presne v pondelok 1. júna, Doma ju bude vysielať opäť v dvoch častiach za sebou od 15-tej hodiny. Telenovela vznikla v roku 2011, natočených bolo celkovo 101 častí. Priniesla ju známa telenovelová spoločnosť Televisa.

Doma chce aj Silu osudu ponúkať päťkrát do týždňa. Nakoľko sa stopáž jednotlivých epizód pohybuje okolo 45 minút, vydrží jej približne 10 týždňov. Ďalšia zmena by tak mala nastať na konci leta. Ešte v júni sa Dome minú epizódy večernej premiérovej telenovely Zakázaná láska. Stanica podľa našich informácií nenaruší slot a bude v tomto žánri o 21:30 pokračovať aj v lete.

Teasre na telenovelu Sila osudu

Markíza predstavuje Silu osudu
Seriál popisuje príbeh muža, ktorý musí po smrti svojej matky nelegálne utiecť do Ameriky a po jedenástich rokoch sa rozhodne vrátiť späť do rodnej krajiny a čeliť svojej minulosti. Sila osudu žala úspech nielen v Latinskej Amerike, ale napríklad aj v USA, kde dokonca porážala mnohé americké seriály.

Čítať viac...
Nahor