Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

AKO PRVÍ: Joj začína promovať svoju novú telenovelu! Pozrite sa, ako ju predstaví divákom

Joj sa rozhodla vo svojom podvečernom čase zacieliť na veľké publikum diváčok, ktoré milujú romantické príbehy. Diváci Joj však tento žáner priveľmi nemusia. Ako televízia predstaví telenovelu svojim divákom a ako priláka nových? Pozrite si promo.

Ako vás portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, Joj na čas 17:15 od pondelka 28. apríla zaradí mexickú telenovelu Búrka: Dobrodružstvo lásky. Napriek tomu, že tento žáner televízii nikdy nepriniesol úspech, dokonca ani pri pôvodnom seriáli Klan, Joj to na hlavnom kanáli s telenovelou predsa len skúsi.

Televízia už do vysielania chystá prvé promo. Jeho hlavným cieľom bude najmä získať pozornosť nových divákov. Tí, ktorí sú totiž trhovej dvojke verní, telenovelám priveľmi neholdujú.

V úvodom prome televízia predstavuje nové tváre mexickej telenovely. V hlavných úlohách sa predstavia Miss Universe 2010 Ximena Navarrete, William Levy a Iván Sánchez. Využíva pri tom imidžové zábery natočené pre originálnu kampaň seriálu, nezameriava sa zatiaľ na samotný dej a minimálne využíva zábery priamo zo seriálu. Prezentuje ju ako „najúspešnejšiu telenovelu súčasnosti“.

V ďalšej fáze kampane by už televízia mala telenovelu promovať  priamo obrázkami zo seriálu, do jeho štartu ostáva už len vyše týždeň. Aj tu sa pravdepodobne nechá opäť inšpirovať promom v Amerike. Joj chystá aj špeciálne marketingové aktivity spojené s uvedením telenovely. Zisťujeme ďalšie informácie.

Prvé promo telenovely Búrka na Joj


Originálna kampaň seriálu

Čítať viac...
Nahor