Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Zoznam veľkých mien šiestej Tvojej tváre: Do šou majú mieriť hlavné hviezdy Superstar a Oteckov!

Po odhalení prvých účinkujúcich novej série Tvojej tváre sa začínajú v zákulisí skloňovať aj ďalšie výrazné mená.

Markíza už o vyše mesiac plánuje štart 6. série celebritnej šou Tvoja tvár znie povedome. Po viacerých jesenných sériách sa televízia vracia k vysielaniu šou na jar, a to aj v kontexte pandémie, počas ktorej dokáže nakrútiť práve takto koncipovanú ťažiskovú šou.

Televízia už momentálne pripravuje všetko na spustenie nového ročníka Tvojej tváre, s účinkujúcimi postupne absolvuje fotenie aj prípravu kampane. Aj pre novú sériu by Markíza mala plánovať angažovanie ôsmich známych mien, o ktorých podobe sa s blížiacim sa termínom spustenia šou  diskutuje stále viac.

Po tom, čo sme exkluzívne informovali o angažovaní komikov Evy Kramerovej a Františka Košarišťana ako súťažiacich pre šiestu sériu, sa postupne začali v zákulisí skloňovať aj ďalšie mená.

Markíza najprv oficiálne potvrdila účasť hlavnej tváre seriálu Sestričky, Kristíny Madarovej. Tá sa výrazne zviditeľnila práve vďaka stvárneniu ústrednej postavy Sestričiek Jany Sýkorovej, ktorá bola na televíznych obrazovkách vôbec jej prvou.

Dlho sa zároveň špekuluje, že si Markíza už dávnejšie potvrdila pre účinkovanie v novej sérii Tvoja tvár znie povedome aj víťazku ostatnej Superstar, Barboru Piešovú.

Účastníci, a najmä víťazi súťažných šou Markízy, majú dané množstvo mediálnych povinností, ktoré na nich na základe účasti v televíznej šou čakajú. Podobne hneď v prvej sérii Tvojej tváre účinkovala víťazka Superstar Emma Drobná, ktorá vyhrala spevácku šou v roku 2015. Nasledujúca víťazka Superstar z roku 2018, Tereza Mašková, sa zas následne v tom istom roku stala účinkujúcou v piatej sérii českej verzie Tvojej tváre na Nove.

Zároveň by sa okrem hlavnej herečky zo seriálu Sestričky mali v šiestej sérii Tvoja tvár znie povedome objaviť aj hviezdy dlhodobého podvečerného hitu Markízy Oteckovia.

Šlo by pritom o doteraz najvýraznejšiu posilu z obľúbeného seriálu, ktorou by Markíza potvrdila snahu s novou sériou Tvojej tváre zvrátiť dlhodobý klesajúci trend sledovanosti.

Špekuluje sa totiž, že by sa súčasťou najnovšieho ročníka šou mohli stať rovno Zuzana Mauréry a Filip Tůma, ktorí sú kľúčovými predstaviteľmi denného seriálu.

Obaja už pritom majú za sebou skúsenosti s podobnými celebritnými programami, keď sa zúčastnili tanečných šou. Maruéry sa v roku 2010 stala jednou z hlavných hviezd súťažnej tanečnej šou Showdance, s ktorou Joj v tom čase vyskúšala nadviazať na vtedajší hit Markízy Let´s Dance. Mauréry sa dostala priamo do finále šou, v ktorom nakoniec porazila Dianu Mórovú a stala sa víťazkou.

Tůma zas o rok skôr v roku 2009 účinkoval v spomínanej šou Let´s Dance na Markíze. Zostavu súťažiacich doplnil v jej tretej sérii, vypadol nakoniec v piatom súťažnom kole. V rovnakom ročníku s ním v šou účinkovala napríklad aj Adela Vinczeová, Petra Polnišová či nakoniec víťaz série Juraj Mokrý.

Dosiaľ sa z Oteckov objavili v celebritnej šou iba dve mená.

Najvýraznejšou bola účasť Marie Bartalos vo štvrtej sérii šou na jeseň 2018, a teda ešte v čase, kedy patrila medzi hlavné tváre Oteckov. O pár mesiacov na to zo seriálu odišla na materskú dovolenku. V piatej sérii bola zas medzi súťažiacimi herečka Zuzana Kraváriková. Naopak, až po účinkovaní v Tvojej tvári do zostavy Oteckov v priebehu minulého roka pribudli Pavol Topoľský alebo víťaz 5. série Tvojej tváre Dávid Hartl.

Čítať viac...
Nahor