Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zmena na poslednú chvíľu: Sladký život sa nakoniec vyhne silným premiérovým Babovřeskám!

Nová celebritná reality šou mala mať pri svojej premiére mimoriadne náročného konkurenta. Nakoniec bude všetko inak.

Joj prichádza v rámci komunikácie celebritnej šou Sladký život so zmenou. Do vysielania nasadila nové upútavky a okrem ďalších mien ako Zuzana Fialová či Jopo Poláček začala komunikovať nový dátum štartu reality šou.

Doteraz Joj v upútavkách dávala dôraz na pondelok 12. januára, no od piatka už vo vysielaní rotuje upútavky, ktoré upútavajú na utorok 13. januára. Joj tak prvú časť šou odvysiela o deň neskôr a pre dôvod, pravdepodobne, nemusíme chodiť ďaleko.

Už pred pár týždňami, keď televízie uverejnili svoje prvé programové plány, sme avizovali, že Sladký život čaká v prípade, že Joj ostane verná svojmu plánu, mimoriadne náročný konkurent. Markíza totiž na pondelok 12. januára na čas 21:30 zaradila premiéru českej komédie Babovřesky, ktorá napríklad v Česku pri svojej septembrovej televíznej premiére doslova rozdrvila konkurenciu, keď si ju na Nove pozrelo vyše 1,8 milióna divákov s podielom nad 50 % (univerzálna cieľovka 15+). Druhú Primu a jej zábavnú šou Muži proti ženám sledovalo menej ako 400-tisíc divákov s podielom okolo 9 %. Aj na Slovensku majú pri tom jednoduché české komédie mimoriadny úspech, známa je rekordná sledovanosť premiéry Kameňáku 4, ktorá v septembri 2014 dosiahla na Markíze vysoký podiel 42,6 % (12 – 54). Celkovo ju sledovalo 644-tisíc divákov.

Joj sa tak rozhodla nenechať celebritnú novinku napospas osudu. Na pondelok po Divokých koňoch nechala aj podľa aktuálnych programových plánov zaradenú krátku päťminútovku, v ktorej šou predstaví divákom. Po krátkom špeciáli odvysiela reprízu dobrodružnej komédie z dnešného dopoludnia Ostrov pokladov. Prvú riadnu epizódu Sladkého života Joj ponúkne až v utorok, konkurenciu bude novinke robiť premiérová Zámena manželiek. Tá sa po prvý raz v tomto roku uviedla vlažne.

Čítať viac...
Nahor