Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Záverečný útok! Kým sa Fico na Markíze obhajoval, že na Kisku neútočí, vypustil vážne obvinenie!

INFORMUJEME AKO PRVÍ! Iba deň pred moratóriom prichádza volebný štáb Roberta Fica s vážnym obvinením. V čase, kedy premiér v televíznej debate Markízy hovoril o tom, že proti Andrejovi Kiskovi neviedol antikampaň a je za cestu pokoja a sociálneho zmieru, vyťahuje na Kisku veľké obvinenie.

Firma Andreja Kisku, ktorej mal byť konateľom, mala podľa najnovšieho videa vytvorené volebným štábom Roberta Fica deložovať v deväťdesiatych rokoch 48 rodín z dvoch bytoviek. Ficov štáb sa opiera u zmluvu, ktorú vo videu prezentovala neznáma žena, údajná obeť odpredaja bytových jednotiek.

Aktuálna téma: Bude Fico kandidovať aj o päť rokov? Doménu už vlastní utajená osoba!

TGI Orient s.r.o., ktorej mal byť Andrej Kiska konateľom, mala 5. 11. 1996 podľa Ficovho štábu vystaviť objednávku na kúpu dvoch bytoviek v Kysuckom Novom Meste na Litoveckej ulici v sume 1 100 000 slovenských korún za jednu bytovku. Každý bytovka mala mať 24 bytových jednotiek, spoločne tak šlo o odkúpenie 48 bytov v hodnote dva milióny dvestotisíc korún. Podľa obvinení z videa mala spoločnosť zo dňa na deň pod vedením Kiskovho vtedajšieho švagra deložovať všetkých 48 rodín z oboch bytoviek a to bez akéhokoľvek upovedomenia.

Vo videu o celej situácii hovorí neznáma pani. Prezentované nie je ani jej meno a ani tvár. Podľa videa ide o „jednu z obetí“, tá sa však vo svojich tvrdeniach opiera o zmluvu na odkúpenie všetkých 24 bytových jednotiek, nie jedného bytu, ktorej by „jedna z obetí“ mala byť vlastníkom. Údajná obeť taktiež prezentuje iba podrobnosti zo zmluvy, nespomína na žiadne konkrétne udalosti z čias, kedy bola deložovaná. 

Video uverejnil volebný štáb Roberta Fica na jeho oficiálnej stránke a na videoserveri Youtube v čase, kedy Fico verejne hovoril v debate na Markíze, že proti Andrejovi Kiskovi neviedol antikampaň, nevynaložil na ňu žiadne finančné prostriedky a neútočil na protikandidáta. Aj v čase, kedy vytiahol tému scientológia, sa Fico postavil do pozície premiéra obhajujúceho záujmy občanov, ktorí majú právo byť informovaní o bezpečnostných rizikách spojených s Kiskom.

O vyjadrenie k obvineniam sme požiadali volebný štáb Andreja Kisku, po získaní reakcií vás budeme informovať.

Čítať viac...
Nahor