Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zaskočená Horná Dolná, zažila ďalší prepad! Inkognito na jej úkor rastie, Prvá dovolenka však hlboko

Komediálny valec predbehla s predchádzajúcim vydaním šou Tvoja tvár znie povedome.

Horná Dolná opäť prišla o post najsledovanejšieho programu na Slovensku. Tento pondelok totiž zaznamenala druhý veľký prepad v sezóne, ktorý ju stlačil aj pod výkon ostatnej, avšak rekordnej, Tvojej tváre. Komediálny seriál stratil medzitýždenne vyše rating, keď mal spadnúť na 11,5 % s podielom 31,8 %. Ide už o značnú stratu oproti predošlým sériám aj časom, keď sa vysielal proti Česko Slovensko má talent. S číslami v konkurencii talentovej šou pritom Markíza nebola dostatočne spokojná, Hornú Dolnú tak minulú jeseň so záverečnými časťami presťahovala zo stried na pondelky.

Aktuálne je seriál ešte nižšie aj vo voľnejšej konkurencii. Stojí proti nemu Inkognito, ktoré ale rastie a najnovšie dosiahlo pod sedem ratingov a podiel tesne nad 19 %. Ide o vôbec najlepší výkon Inkognita proti premiérovej Hornej Dolnej. Joj ale ani to nepomohlo k úspechu novinky Moja prvá dovolenka. Tá bola ďaleko od priemeru stanice, keď mala uhrať iba podpriemerný share 12 %. Ako sme informovali, Markíza proti štartu šou preventívne zdvojila Kredenc a odsunula tak Ostrov. Skeč šou prekročila sedem ratingov s podielom cez 25 %, nasledujúca repríza podliezla 24 %. Ostrov mal ísť pod 22 %.

Na menších staniciach Profesionáli najprv skočili pod 8 %, neskôr ich vystriedali Vymenené životy s podielmi 6,5 a vyše 8 %. Lovec policajtov na Dajto podliezol 7 %, MI-5: Vyššie dobro na Plus uhralo tesne nad 4 %. Nad štvorkou mala byť aj nová reality šou Plus Oktagon – VýzvaKriminálky CSI na Wau sa hýbali pod a nad 3 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 19 %, Búrlivé víno dosiahlo na 18,5 %. Televízne noviny už klesli z víkendových nadpriemerov pod 27 %, Noviny dosiahli 24,5 %.

Čítať viac...
Nahor