Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Wau chce na jeseň zabojovať! Uvedie nový program, vyrukuje až s dvomi formátmi Markízy!

Wauke sa po roku od štartu darí navyšovať svoje denné výkony, ktoré sa nezriedka približujú k dôležitej 3-percentnej hranici. Problémovým však ostáva prime-time. (Na konci článku nájdete imidžový spot k jeseni na WAU)

Aj tretia stanica Joj Group, Wauka, sa pokúsi zabojovať o diváka. Spoločne s jedinou vlastnou tvorbou – Nákupnými maniačkami, ktoré budujú imidž stanice, sa televízia zameria na zlepšenie výkonov v hlavnom vysielacom čase, ktoré počas jari ale aj počas leta navyšovali až spomínané Nákupné maniačky.

Wau od pondelka 1. septembra nastúpi na nový režim a nový program, ktorý bude nemenný od pondelka do piatku. Reprízové Nákupné maniačky ostanú aj od jesene v čase o 18:00, do ktorého sa ostatne presunuli. Do ich pôvodného slotu o 19:00 nastupujú reprízy reality šou Áno, šéfe s Gordonom Ramsayom, Wau začne reprízovať všetky časti od prvej série.

O 19:45 sa do prime-time dostane novinka Four Weddings, ktorú už poznáme z obrazoviek Markízy. Líder túto súťažnú reality šou vysielal pod názvom 4 svadby, pričom priniesol vlastnú verziu šou. Wauka ponúkne originálnu americkú verziu vysielanú v rokoch 2009 – 2013, k dispozícii má vyše 120 častí. Formát uvedie pod názvom Štyri svadby, spoznajú ho tak aj tí diváci, ktorí si šou obľúbili na Markíze.

O šou Štyri svadby
Ktorý zo štyroch svadobných párov pripraví najkrajší svadobný obrad? Každá zo štyroch neviest navštívi svadby svojich súperiek a bodovo ohodnotí odev svadobčanov, ženícha, svadobnú róbu nevesty, úvodný ceremoniál, nápadistosť pri voľbe svadobného obradu. Na konci šou, po všetkých štyroch svadbách, sa odkryjú číselné hodnotenia neviest, pričom maximálny počet udelených bodov je 120. Odhalí sa, ktorý manželský pár bol najúspešnejší, pripravil najkrajšiu svadbu a vyhral hlavnú cenu – luxusnú dovolenku, na ktorej strávi medové týždne.

styri svadby

O 20:40 bude Wau mimo sviatočných večerov a piatkov vysielať vo svete známu americkú reality šou Undercover Boss u nás pod názvom Šéf v utajení. Tento formát už vysielala napríklad hlavná Joj počas víkendov, nadpriemerný počet divákov si ho však nenašiel. O 21:30 ostávajú vo svojom stabilnom čase Nákupné maniačky a ich najnovšie časti z dopoludnia na Joj.

O šou Šéf v utajení

Majiteľ firmy zavíta inkognito medzi svojich zamestnancov a pracuje medzi nimi v utajení ako nový kolega. Zblízka spozná ich skutočný charakter a na vlastné oči zistí, ako jeho spoločnosť funguje a čo by sa v nej mohol zlepšiť.

Undercover_Boss_Belfor_03.JPG

Wau túto jeseň ponúkne ešte jeden formát, ktorý je nám dobré známy z obrazovky slovenského televízneho lídra. Od soboty 6. septembra o 21:05 totiž uvedie premiérovú reality šou Celebrity Wife Swap pod názvom Hviezdna zámena manželiek. Pôjde o sériu prevzatú z Ameriky s totožným princípom ako pôvodná Zámena manželiek z Markízy. V soboty o 20:00 bude Wau pokračovať s Áno, šéfe Jara Žídeka, v nedele uvedie filmy.

O Hviezdnej zámene manželiek
Dve úplne odlišné celebritné rodiny, žijúce v odlišnom prostredí a s odlišnými zvykmi, si na dva týždne vymenia panie domu, teda matky aj s deťmi. Diváci môžu sledovať, aký ťažký ale aj zábavný môže byť ich život v úplne inej domácnosti. Jediné, čo ich spája, je práca jedného člena rodiny v šoubiznise.

Hviezdna zamena manzeliek

Joj sa nový prime-time program Wauky snaží odpromovať divákom aj vo svojom vysielaní, keď do self promo blokov nasadila novú imidžovú upútavku s najdôležitejšími formátmi stanice pre túto jeseň. Spot spomína ako Nákupné maniačky, tak formáty Štyri svadby, Šéf v utajení či Áno, šéfe.

Čítať viac...
Nahor