Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: ITV

Nové projekty

Viete prví: Joj chystá novú večernú zoznamku, účastníkov čaká spoločná noc na samote!

Televízia môže adaptovať jeden z najnovších zoznamovacích formátov.

Zoznamovacie reality šou sú opäť v kurze.

Po vlaňajšej novinke Markízy Svadba na prvý pohľad vlastnú zoznamovaciu prime-time novinku chystá aj konkurenčná Joj, ktorá, podľa všetkého, siahne po jednej z najčerstvejších noviniek.

Televízia pripravuje zoznamku s názvom Láska na chate, do ktorej už začína hľadať účastníkov.

Zoznamovanie v novej reality šou sa bude odohrávať v odľahlom prostredí v luxusnej chate, v ktorej na účastníkov čaká nielen prvé stretnutie, ale aj prvá spoločná noc. „V romantickom prostredí luxusných chaletov má zoznamovanie výnimočnú atmosféru. V pokojnom prostredí je dosť času a priestoru na spoznanie toho druhého,“ predstavuje novinku televízia.

Nakrúcanie novinky by malo podľa prvých správ prebiehať v luxusných chaletoch v Olesnej. Uviedla to blogerka Janka Kočišová, ktorá na sociálnej sieti promuje prípravu novej televíznej šou. Za tip ďakujeme čitateľom.

Exteriér chaletov v Olešnej

Podobne, ako Markíza vo Svadbe na prvý pohľad, pri výbere dvojíc na zoznamovanie avizuje aj spoluprácu s odborníkmi.

„Odborníci na zoznamovanie ti vyberú toho najvhodnejšieho partnera. Ak hľadáš lásku, vzťahové dobrodružstvo, spriaznenú dušu alebo si len zvedavý, je tu pre teba Láska na chate,“ uzatvára predstavenie novej šou Joj.

Nový formát pripomína čerstvú novinku britskej televízie ITV The Cabins, ktorá mala premiéru iba na začiatku tohto roka.  Originálne vychádza formát z holandskej šou Let Love Rule.

Šou priniesla pohľad na šesticu párov, ktoré sa zoznámili na romantickej chate uprostred ničoho. Páry, ktoré sa na chate stretli po prvý raz, prežijú spoločných nepretržitých 24 hodín, počas ktorých sa spoznávajú, pričom využiť môžu viaceré súkromné priestory či tri samostatné spálne. Po spoločne strávenom dni ich čaká rozhodnutie, či chcú v zoznamovaní pokračovať alebo nie.

Joj novinku Láska na chate v plánoch pre rok 2022 nepredstavila. Napriek tomu sa budúci rok môže dostať na obraz.

Nová zoznamka, podľa všetkého, dostane priestor pred avizovanou novou sériou Mama, ožeň ma, do ktorej Joj otvorila po rokoch nábor na jar tohto roka. V ďalších mesiacoch absolvovala aj kasting.

Ako uviedla pred mesiacom na prezentácii budúcoročných plánov, napriek viac ako stovke prihlásených záujemcov nedokázala z kastingu vyskladať dostatočný počet účastníkov, ktorí by sa boli ochotní zoznamovať pred kamerou a zároveň by sa pred ňu postavili aj ich rodinní príslušníci. Televízia tak nateraz realizáciu reality zoznamky odložila.

Čítať viac...
Nahor