Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Veľkonočné sviatky na Markíze a Joj: Premiérové animované hity aj mimoriadny Tanec snov! (aktualizácia)

Prinášame vám prehľad hlavného programu najväčších komerčných staníc počas veľkonočných sviatkov.

Zabojujú aj na sviatky. Komerčné stanice predvádzajú vyostrené súboje čoraz častejšie a oddychovať sa už nechystajú ani počas voľných dní. Zároveň nezopakujú nastavenie z predchádzajúcich rokov, kedy aj počas voľného dňa potiahli rodinné seriály. Pre televíznych divákov si pripravili viacero premiér, pričom Joj, ako sme vás už informovali, na Veľkonočný pondelok mimoriadne presunie svoju tanečnú šou.

Jednu premiéru za druhou bude uvádzať Markíza. Tá na Veľký piatok o 20:30 neodvysiela dvojičku Búrlivé víno a Rodinné prípady, prichystanú má premiéru rodinnej komédie Hop. Joj by podľa mala podľa predbežných plánov ako alternatívu ponúknuť akčný triler Smrtonosná pasca 4. Ostane tak pri tradičnom akčnom ladení piatkov. Podvečer ani jedna televízia neodvysiela prvé správy, zároveň sa trafia do identického žánru. Markíza o 17:15 ponúkne Kung Fu Pandu 2, Joj by v podobnom čase mala odvysielať animák Alvin a Chimpunkovia 2.

Aj na sobotu večer si Markíza pripravila premiéru, odvysiela akčnú komédiu Muži v čiernom 3. Joj sa pokúsi aj s reprízovým titulom uhrať slušné čísla, keď by mala ponúknuť rodinný film Kúpili sme ZOO. I medzi sviatkami bude sobotný podvečer patriť tradičným štruktúram, Markíza ponúkne Susedov a Smotánku, Joj by mala pokračovať s Fajnšmekerom, ktorý však v prípade zotrvania v hlbokých podpriemeroch, pravdepodobne, do Veľkej noci v programe nevydrží.

Na Veľkonočnú nedeľu sa výnimočne odohrá filmový súboj, keď bude Tanec snov absentovať. Joj by však nemala tratiť, keď chce ponúknuť očakávanú premiéru Doby ľadovej 4. Aj Markíza má naplánovanú premiéru, potvrdila nasadenie dobrodružného filmu Herkules. Podvečer bude opäť štandardný, na Markíze pobeží Domov na kľúč a Kredenc, na Joj premiérové Nové bývanie.

Aktualizácia: Podobu večerného programu počas Veľkonočného pondelka sme vám sčasti prezradili už vo štvrtok. Joj naň presunie priamy prenos Tanca snov a, pravdepodobne, v šou aj využije tému Veľkej noci. V pondelok by však mal na Tanec snov opäť čakať ťažký súper. Markíza proti nemu síce nakoniec nenasadí plánovanú premiéru animovaného kinohitu Hotel Transylvania, uvedie však reprízu prvej časti Babovřesiek, ktorú odpremiérovala len v januári tohto roka. Joj bude uberať aj Jednotka, ktorá odštartuje druhú sériu Čo ja viem.

Čítať viac...
Nahor