Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Pikošky

Veľká hviezda konkurenčnej Joj prechádza do Markízy! V porote Tvojej tváre končia Dangl aj Fialová

Kompletné osadenstvo šiestej Tvojej tváre je známe.

Už túto jar Markíza odštartuje šiestu sériu ťažiskovej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá prejde čiastočnou obnovou.

Po tom, čo v predošlej sérii došlo prvýkrát k výmene moderátora, sa teraz zmena udeje aj na poste porotcov, na ktorých končia najstabilnejší členovia.

V novej sérii už totiž nebudú stabilnú časť poroty tvoriť Dano Dangl a Zuzana Fialová, ktorí boli porotcami šou od jej úplného začiatku na jar 2016.

Jediným členom poroty, ktorý bude jej súčasťou vo všetkých doteraz ohlásených sériách, je spevák Mário „Kuly“ Kollár. Ten rovnako ako Dangl a Fialová zasadol za porotcovský stolík už v prvom ročníku, Markíza s ním počíta aj pre šiestu sériu.

Rovnako je potvrdená aj herečka Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá do zostavy porotcov pribudla len v ostatnom piatom ročníku.

Naopak, úplnou novinkou v porote bude účasť herečky Lujzy Garajovej Schramekovej, donedávna hlavnej hviezdy konkurencie.

Schrameková na obrazovke Markízy prekvapila už na jar minulého roka, keď ju komerčný líder ohlásil ako tvár menšieho formátu Varte s nami na stanici Doma. Po roku na jej účasti postaví rovno ťažiskovú šou.

Herečka prechádza na obrazovku Markízy po tom, čo u konkurenčnej Joj dosiahla viacero úspechov. Na obrazovke televízie z Koliby sa objavovala už od roku 2012, jej hviezda však vystrelila v dennom seriáli Divoké kone, po ktorom dostala hlavnú postavu v komediálnom seriáli Naši. V roku 2018 sa stala rovno najpopulárnejšou herečkou, keď získala sošku v diváckej ankete OTO.

Následne dostala ponuku na hlavné miesto moderátorky šou Česko Slovensko má talent, ktorá je najväčším formátom Joj. Spoločne s Davidom Gránským takto odmoderovala rovno dva ročníky ťažiskovej šou Joj. V roku 2019 navyše na jej obraze dostala aj vlastnú talkshow Čau, Lujza.

Pre Markízu je účasť Schramekovej v tomto ročníku Tvojej tváre o to dôležitejšie, že má bohatú históriu ako stand up komička, pričom súčasťou šiestej Tvojej tváre budú rovno dvaja komici, Evelyn a Fero Joke.

Markíze sa tak už po druhýkrát podarilo stiahnuť na svoju obrazovku kľúčovú tvár konkurenčnej Joj. Pre minuloročnú Superstar do poroty dotiahla speváka Mariána Čekovského, ktorý sa stal nakoniec jedným z dôležitých pilierov úspechu a renesancie sledovanosti dlhoročne klesajúceho speváckeho formátu.

Markíza sa zároveň po prestávke z predošlej série vracia k modelu hosťujúcich porotcov, ktorí obsadia posledné štvrté miesto v porote.

Pre šiestu Tvoju tvár je potvrdené aj moderátorské miesto, ktoré druhý rok po sebe obsadí Martin Nikodým. Pôvodného moderátora Martina „Pyca“ Rauscha nahradil v roku 2019, keď Pyco odišiel z formátu po štyroch sériách a vrátil sa po piatich rokoch do konkurenčnej Joj.

Známa je rovnako aj kompletná zostava ôsmich súťažiacich novej série Tvojej tváre, sú nimi Eva KramerováFrantišek Košarišťan, Kristína Madarová, Barbora Piešová, Braňo Mosný, Zuzana Belohorcová, Dušan Cinkota a Martin Klinčúch.

Čítať viac...
Nahor