Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme kompletnú zostavu šiestej Tvojej tváre! Miesto Oteckov hviezda Pána profesora aj učiteľka sexu

Kým hviezdy seriálu Oteckovia nakoniec do novej série nenastúpia, zostavu doplnia známe tváre z ostatných seriálov Markízy.

Všetkých osem mien súťažiacich novej šiestej série ťažiskovej šou Markízy Tvoja tvár znie povedome je pre túto jar už známych.

Po odhalení prvej trojice zo zostavy, ktorú tvoria komici Eva Kramerová, František Košarišťan a herečka zo seriálu Sestričky Kristína Madarová, sa v zákulisí skloňovali aj ďalšie mená, z ktorých sa nakoniec do finálnej zostavy dostala iba ich časť.

Markíza pre šiestu Tvoju tvár potvrdila víťazku minuloročnej Superstar Barboru Piešovú, ktorú si mala televízia pre účasť v celebritnej šou potvrdiť už skôr. Všetci víťazi súťažných šou Markízy majú zazmluvnených množstvo mediálnych povinností, medzi ktoré patrí aj účasť na nakrúcaní ďalších programov televízie. Pri Superstar sa v slovenskej či českej Tvojej tvári objavili už aj Emma Drobná, Tereza Mašková ale aj skorší víťaz šou Lukáš Adamec.

Naopak, v zostave šiestej série šou nebude nakoniec ani jedna tvár seriálu Oteckovia. Markíza miesto nich obsadila miesta tvárami zo svojich ostatných sérií, celkovo sa v novom ročníku Tvojej tváre objavia herci až z troch jej seriálov.

Zo seriálu Sestričky okrem Kristíny Madarovej zostavu doplní aj Braňo Mosný, ktorý hrá v Sestričkách postavu doktora Chromíka.

Do Tvojej tváre Markíza podľa očakávaní angažovala aj niektorú z mladých hviezd aktuálneho seriálového hitu Pán profesor, nakoniec sa na účasti v šou dohodla s Martinom Klinčúchom, ktorý hrá v seriáli postavu Tomiho.

V novej sérii celebritnej šou bude účinkovať taktiež tvár pozastaveného seriálu Červené pásky, Dušan Cinkota. Markíza jeho vysielanie obnoví práve túto jar kedy počíta aj s vysielaním Tvojej tváre, aj takýmto spôsobom tak podporí promo na zastavený projekt, ktorý bude rozbiehať odznova. Rovnako takto po zastavení vysielania obnovila minulú jeseň vysielanie seriálu Pán profesor, ktorý by taktiež mal pokračovať už túto jar. Cinkota sa však v tejto sezóne okrem Červených pások objaví aj vo veľkovýpravnom seriáli konkurenčnej Joj Slovania.

Posledným ôsmym členom tohtoročnej zostavy Tvojej tváre bude niekdajšia učiteľka sexu, Zuzana Belohorcová. Tá bola kedysi tvárou práve Markízy, na ktorej obrazovke moderovala erotické relácie, posledne pred vyše desiatimi rokmi to bolo Láskanie.

Čítať viac...
Nahor