Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

V Let´s Dance padlo očakávané rozhodnutie: Farkašová prehovorila o ďalšom pokračovaní!

Po dvoch predčasných vypadnutiach odstavila choroba minulý týždeň z účasti na priamom prenose jednu z najvýraznejších súťažiacich Let´s Dance.

Ôsma séria tanečnej šou Let´s Dance sa dostáva do svojho polčasu.

Markíza tento týždeň odvysiela v poradí piaty priamy prenos, pre ktorý opäť musí riešiť viaceré scenáre vývoja, keď nemala istú účasť ďalšej celebritnej tváre.

Po speváčke Márii Čírovej, ktorá šou opustila predčasne pre zranenie, minulý týždeň ohlásila nakazenie sa covidom bývalá športovkyňa Henrieta Farkašová. Iba krátko pred ňou oficiálne pre covid úplne skončila profesionálna tanečníčka Vanda Poláková. O jej pravých dôvodoch sa však doteraz špekuluje.

 


Radikálny koniec Polákovej nemusel byť náhodný: Takýto odchod z Let´s Dance nemá obdobu!Čítajte →

Tri dni od vypadnutia

Farkašová sa pre chorobu nezúčastnila minulotýždňového štvrtého kola.

Rovnako, ako Čírová, mala na zotavenie len pár dní, keď pravidlá dovoľujú celebritnej časti páru vynechať zo zdravotných dôvodov jeden tanečný večer.

Pre súťažiacich je pritom dôležité nielen byť schopný vrátiť sa na parket do ďalšej nedele, ale najmä absolvovať celú tréningovú prípravu.

Tá u väčšiny párov začína hneď na začiatku týždňa v pondelok, Farkašová prednedávnom priznala, že pondelky s jej tanečným partnerom Marekom Kličom venujú regenerácii.

Do piateho prenosu Let´s Dance ostávajú necelé tri dni a najčastejšou otázkou ostáva, či sa Farkašová vráti na tanečný parket.

Vôbec prvý tanečný pár so zdravotným znevýhodnením si každým týždňom získaval rešpekt a obdiv divákov. Henrieta Farkašová vytvorila s Marekom Kličom silnú tanečnú dvojicu, ktorá počas prvých dvoch večerov obsadila čelné pozície bodovania poroty.

Verí v návrat

Markíza v rozpise pre piate súťažné kolo oznámila aj Farkašovej číslo. S Kličom by mali zatancovať latinskoamerický tanec jive na pieseň Dear Future Husband od Meghan Trainor.

 


Vieme, kedy má odštartovať tretia séria Druhej šance! Bude úplne poslednou?Čítajte →

Napriek tomu jej účasť nie je stopercentne istá.

Najnovšie o pravdepodobnosti svojho návratu prehovorila aj samotná Farkašová.

Nateraz sa zdá, že scenár ako pri predčasnom odchode Márie Čírovej sa v Markíze nezopakuje.

Pokiaľ by totiž Farkašová nemohla túto nedeľu nastúpiť, televízia by do súťaže poslala už druhého celebritného náhradníka. Prípravy na priamy prenos sa jej o to komplikujú.

Farkašová sa tento týždeň vrátila na tréningy a pripravuje sa na nedeľný večer.

Je to na dobrej ceste. Učím sa novú choreografiu, je to v procese,“ povedala pre denník Plus jeden deň.

O definitívnom návrate na parket však ešte nehovorí.

„Azda do nedele už budem fit, lebo ešte ma dosť zvykne dusiť nepekný, suchý a nepríjemný kašeľ. Ale tak celkovo sa už cítim oveľa lepšie, veľmi by som chcela v nedeľu vystúpiť.

Farkašová je však pripravená zabojovať o pokračovanie v šou.

„Verím, že problémy už nebudú. Zatiaľ som nastavená tak, že v nedeľu vystúpim, dúfam, že mi to už nič neskomplikuje,“ dodala pre denník.

 

Čítať viac...
Nahor