Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Aktuality

Tvorcovia Nemocnice reagujú na správy o jej konci: Takýto je osud seriálového hitu Jojky!

Na správu o možnom poslednom roku vysielania Nemocnice zareagovali jej tvorcovia.

Koniec seriálovej Nemocnice sa tak skoro nechystá.

Portál Mediaboom.sk tento týždeň informoval o pokračujúcich zákulisných prípravách novej rodinnej série televíznej dvojky s názvom Ranč, ktorá by sa mohla vo vysielaní Jojky stať postupným nástupcom Nemocnice.

Televízia ešte koncom minulého roka potvrdila plány uviesť novinku, ktorou by tentoraz mohla žánrovo nadviazať na niekdajšie Divoké kone, a to s rovnakými tvorcami, akí dnes pripravujú aj nemocničný seriál.

Pre Ranč zároveň naznačila podobný počet epizód a možnú intenzitu nasadzovania dvakrát do týždňa či viacero hereckých hviezd Nemocnice na čele s Nelou Pociskovou. Pridať by sa mal aj Noël Czuczor, David Uzsák, Henrieta Mičkovicová, Jana Oľhová alebo čerstvá posila Nemocnice – Roman Poláčik.

Intenzívne prípravy Ranča už aktuálne oficiálne potvrdila aj kreatívna producentka, Danica Hričová. 

V minulosti stála práve za Divokými koňmi, aktuálne pracuje na seriálovej Nemocnici a novinke Ranč.

Kreatívna producentka však súčasne zareagovala na správy o možnom poslednom roku vysielania Nemocnice, ktorú by mala v budúcnosti pripravovaná novinka nahradiť.

Napriek pokračujúcim prácam na novom seriáli Ranč podľa jej slov Nemocnicu tak skoro nenahradí.

„Dej naberá na obrátkach a každodenne pre vás nakrúcame ďalšie nové epizódy,“ uviedla Hričová vo svojom stanovisku.

Naznačuje však, že sa Ranč skutočne stane nástupcom lekárskej série.

„Priebežne pracujeme aj na novom seriáli Ranč, avšak zatiaľ ním Nemocnicu neplánujeme nahradiť. Ďakujeme za priazeň a ubezpečujeme vás, že sa môžete tešiť ešte na mnoho epizód vašej obľúbenej Nemocnice,“ dodáva.

Nemocnica je pre Jojku už štvrtú sezónu po sebe programovou istotou.

Markíza proti nej od januára postavila svoj dosiaľ najväčší seriálový projekt Dunaj, k vašim službám, no ani s ním nedokázala odčerpať od Nemocnice divákov a porásť v jej konkurencii do výraznejšieho vedenia.

Nemocnica sa v druhom týždni súboja s Dunajom vrátila do vedenia v celkovej priazni divákov, tento štvrtok zároveň dosiahla svoj najlepší výkon v tomto roku. K nadpriemerným by patril aj v rámci priemernej výkonnosti Nemocnice uplynulú jeseň.

Dunaj drží tesne vedenie v obchodnej skupine divákov, kde so štvrtou časťou porástol na rating zo štartu, Nemocnicu predbehol rozdielom pol ratingového bodu.

 


Ochladenie prialo televíziám: Dunaj zvrátil prepad, Nemocnica a Mama na prenájom trhli maximá!Čítajte →

 

Čítať viac...
Nahor