Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

The Voice udržal väčšinu divákov, Na telo prinášajú prezidentské debaty rekordy! Joj zabralo Inkognito aj Nové bývanie

Jednotka má za sebou rekordné vydanie šou Čo ja viem, uplynulý týždeň sa už vrátila do priemeru.

Druhý kastingový diel tretej série The Voice Česko Slovensko udržal väčšinu divákov zo štartu. Podľa oficiálne dostupných informácií si spevácku šou uplynulú nedeľu pozrelo 9,4 % divákov s podielom 24,2 %, oproti úvodnej časti tak poklesla o necelého pol ratingu. Celkovo The Voice sledovalo 406-tisíc divákov, v tejto cieľovke dominovalo V siedmom nebi, ktoré si malo pozrieť takmer 580-tisíc divákov.

Joj sa najviac zadarilo s magazínom Nové bývanie, ktorý dosiahol rating až 8,5 % s podielom 26,6 %, celkovo reláciu videlo 491-tisíc divákov. Markíza zas posledné dve nedele uspela s diskusnou reláciou Na telo. Ostatný duel medzi Zuzanou Čaputovou a Robertom Mistríkom dosiahol druhý najvyšší rating od návratu 5,1 % s dosiaľ najvyšším podielom na trhu 23,7 %. Celkovo program sledovalo 320-tisíc divákov, O 5 minút 12 malo sledovať viac, celkovo 331-tisíc divákov.

Na Jednotke sa najviac darí vedomostnej šou Čo ja viem. Tento mesiac dosiahla svoj vôbec najsledovanejší diel, keď ju 8. februára videlo až 578-tisíc divákov s podielom 27,4 % (12+). Uplynulý piatok sa šou vrátila k hranici 530-tisíc divákov. Na Joj najviac z večera zabodovalo pondelňajšie Inkognito, ktoré videlo 8,5 % divákov s podielom 23 %, celkovo šou videlo až 607-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor