Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Tešili ste sa na pokračovanie Modrého z neba? Rozboril však na Joj pomáhať nebude!

Televízia Joj dnes už oficiálne prostredníctvom tlačovej správy oznámila, že do svojich radov získala dlhoročnú tvár Markízy Vila Rozborila. Jeho stretnutia u trhovej dvojky tak neboli tak nevinné, ako kompetentní dlho komunikovali a televízia definitívne rozhodla potvrdiť pravosť špekulácií. „Po mnohých mediálnych špekuláciách sme sa rozhodli oficiálne zverejniť výsledok niekoľkotýždňových rokovaní, z ktorých vzišla veľkolepá šou. Vilo Rozboril v nej dostane možnosť ukázať svoj nový moderátorský rozmer,“ vyjadril sa v tlačovej správe generálny riaditeľ Joj František Borovský.

Televízia však oficiálne vyvrátila špekulácie, že by Rozboril na Joj pokračoval v podobnom projekte akým bolo Modré z neba na Markíze. Diváci sa majú tešiť na nielen veľkolepú, ale aj úplne inú šou, s akou sa Rozborilovo meno doteraz spájalo. Formát, ktorý si diváci budú môcť pozrieť v prime time už túto jar, bude diametrálne odlišný od charitatívnych projektov, ktorým sa moderátor venoval niekoľko posledných rokov. Je to príležitosť mediálnej stálice dokázať svoju všestrannosť a zároveň sa posunúť do novej roviny, píše PR manažérka TV JOJ Lucia Kulihová.

Hlavne na facebookovom profile Modrého z neba, kde sa dodnes nazbieralo takmer 350-tisíc fanúšikov, sa začala väčšina Rozborilových priaznivcov tešiť, že o svoju reláciu neprídu, no opak je pravdou. Modré z neba tak definitívne končí a v dohľadnej dobe s takýmto typom relácie televízie nepočítajú. Podľa oficiálnych vyjadrení Joj už vôbec nie pod moderátorskou hlavičkou Rozborila.

Čítať viac...
Nahor