Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Na Doma mieri nový turecký seriál Statočný a krásna! Tvárami hlavné hviezdy Zakázanej lásky a Perly Orientu

Doma chystá od jesene zmenu, keď na pracovné večery bude nasadzovať rovno dva premiérové turecké seriály.

Tento týždeň sme vás informovali o jesennom zámere Markízy smerom k menšej stanici Doma, ktorú bude chcieť oproti posledným týždňom ešte posilniť. Kým počas koronakrízy televízia zasiahla aj do štruktúry Doma a zosekala vysielanie premiérovej telenovely Cennet na jednu epizódu za večer, od septembra plánuje premiérovým programom vypĺňať opäť celý večerný program.

Tentoraz to však nebude robiť opätovným zdvojením nosnej telenovely stanice. Miesto toho na 21:30 zaradí úplne nový turecký seriál, ktorý tak odsunie aktuálne reprízové Matky a dcéry až za desiatu hodinu.

K téme

Podľa našich informácií by mala už o mesiac vo vysielaní Doma odštartovať nová turecká séria s názvom Statočný a krásna. Práve tá vytvorí večernú dvojičku s aktuálne vysielaným seriálom Cennet. 

Ide o seriál, ktorý sa v rokoch 2016 a 2017 originálne vysielal na stanici Star TV a priniesol spolu 32 častí. Doma bude tak, ako aj pri iných telenovelách, pôvodné časti deliť na kratšie epizódy.

Seriál s originálnym názvom Cesur ve Güzel (v anglickom preklade Brave and beautiful) je tureckým romantickým trilerom, v ktorom hlavných hrdinov hrajú slovenským divákom známe hviezdy telenoviel Zakázaná láska a Perla Orientu.

Na obrazovky sa v sérii Odvážny a krásna vracia Kıvanç Tatlıtuğ, predstaviteľ Behlüla Haznedara zo Zakázanej lásky, a s ním v ženskej hlavnej úlohe Tuba Büyüküstün, ktorú zas diváci poznajú ako „Asi“ z Perly Orientu.

K téme

V telenovele sa predstavia hlavné tváre Perly Orientu – Tuba Büyüküstün, a Zakázanej lásky – Kıvanç Tatlıtuğ

Hrdinovia nového seriálu Statočný a krásna

Čítať viac...
Nahor