Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Exkluzívne: Veľké prekvapenie, Doma čoskoro vytasí na večer dva premiérové turecké seriály!

Ženská stanica Markízy plánuje od jesene posilniť a v prime-time vysielať súčasne dve premiérové telenovely.

Doma už roky svoj pondelňajší až štvrtkový večer profiluje premiérami tureckých seriálov, ktorými dlhodobo vypĺňala celý večer. Vysielaním dvoch častí nosnej tureckej telenovely zabrala čas od 20:30 až do 22:30, čo sa zmenilo s nástupom koronakrízy, keď aktuálny premiérový seriál Cennet stanica skresala na jednu epizódu za večer.

Od jesene bude pritom menšia stanica Markízy opäť vysielať pondelky až štvrtky premiérové turecké seriály celý večer až do 22:30.

Tentokrát však televízia nechystá návrat k nasadzovaniu dvoch častí Cennet za deň, no večer o 21:30 už nebude vysielať reprízy tureckých telenoviel, ako je tomu v týchto týždňoch.

Markíza podľa našich informácií plánuje posilnenie menšej stanice a od septembra na pondelky až štvrtky o 21:30 začne zaraďovať úplne nový turecký seriál. Viac o novom seriáli v tomto článku.

 


Na Doma mieri nový turecký seriál Statočný a krásna! Tvárami hlavné hviezdy Zakázanej lásky a Perly OrientuČítajte →

Ten tak doplní aktuálne vysielanú Cennet, ktorá tak definitívne ostane v nasadzovaní jednej epizódy za večer. Jej vysielanie sa tak natiahne až do októbra, pri bežnom nasadení by finišovala už toto leto.

Markíza si po okresaní vysielania hlavného seriálu Cennet vytvorila rozpočtovo priestor na spustenie nových seriálov. Štyri epizódy Cennet do týždňa vymenila v lete za dve novinky – piatkový seriál Domov na pobreží a nedeľnú sériu Vitajte v raji.

Kým vysielanie toho nedeľného toto leto uzavrie, Domov na pobreží bude pokračovať aj v septembri, keď Doma na prvú sériu plynule nadväzuje druhou. Po skončení leta tak vyplní premiérami kompletne celé pracovné večery.

Čítať viac...
Nahor