Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

TA3 prišla o hlavného moderátora, Noro Dolinský po škandále na obraze skončil! Kto ho nahradí?

Iba pred mesiacom a pol obehol moderátor Noro Dolinský titulky médií po tom, čo vo vysielaní hlavnej politickej diskusie spravodajskej TA3 dvakrát skolaboval v priamom prenose. Teraz sa na ne dostal opäť.

Tentokrát sa však moderátor postaral o škandál, keď ho policajti tento týždeň v noci z utorka na stredu chytili za volantom pod vplyvom alkoholu. Informovali Topky.

Dolinský po škandále na obrazovke TA3 končí.

Spravodajská televízia takto prichádza o hlavného moderátora nielen svojich spravodajských blokov, ale najmä hlavnej nedeľnej politickej diskusie V politike či vysielaní v súvislosti s voľbami, ktorých býval stabilnou tvárou. Pre TA3 odmoderoval vyše 10 rokov.

 


Hororový moment: Moderátor TA3 Noro Dolinský skolaboval v priamom prenose! (video)Čítajte →

V ostatnom období ide pritom už o druhého dlhoročného moderátora politických diskusií, ktorý po škandále s alkoholom skončil na výraznom moderátorskom poste. Na jeseň 2018 ako moderátor vychytených Sobotných dialógov na Rádiu Slovensko skončil Braňo Dobšinský po tom, čo na posledné jeho vysielanie mal prísť potužený alkoholom, čo sa prenieslo aj do éteru.

TA3 potvrdila, že s Norom Dolinským bude o situácii hovoriť v najbližšom čase. Má pritom záujem pokračovať v spolupráci, avšak už mimo kamier.

Televízie zároveň do najbližšieho vysielania relácie V politike našla za Dolinského náhradu.

Moderátorské miesto prevezme Zuzana Martináková, informoval portál Omediach.com. Tá posledne pravidelne moderovala internetovú diskusiu denníka Pravda – Ide o pravdu, v TA3 aktuálne pôsobí ako výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie.

TA3 však podľa Stratégií nevylučuje, že bude hľadať za Dolinského úplne novú tvár a do svojho vysielania by tak zaradila nové moderátorské meno.

 

Čítať viac...
Nahor