Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TA3

Televízia

Hororový moment: Moderátor TA3 Noro Dolinský skolaboval v priamom prenose! (video)

Diváci tradičnej prvej nedeľnej politickej debaty V politike na spravodajskej stanici TA3 sa stali svedkami hororového momentu.

Uprostred prvej časti diskusie s poslancami Národnej rady o prvom roku vládnutia Igora Matoviča dlhoročný politický moderátor Noro Dolinský vystrašil divákov aj prítomných poslancov, keď mu v živom vysielaní prišlo nevoľno.

Moderátor začal uprostred odpovedí hostí kolabovať a potácať za moderátorským stolíkom. Všimli si to viacerí prítomní poslanci, ktorí sa začali moderátorovi venovať, ten na ich otázky už nedokázal reagovať.

TA3 prirodzene zastavila vysielanie relácie V politike, ktorá však nakoniec o približne 15 minút pokračovala.

Napriek nepríjemnému momentu sa totiž moderátor Noro Dolinský po návrate k vedomiu opäť postavil za moderátorský stolík a znovu otvoril naplánovanú debatu.

Moderátorovi sa však polepšilo len na chvíľu.

 


Markíze sa podaril trapas roka: Dva dni po sebe odvysielala rovnakú predpoveď počasia! (video)Čítajte →

Vôbec najhoršou debatou v živote a nepríjemnými momentmi prechádzal aj naďalej. Dolinský už mal pre istotu pripravenú spoza stolíka aj stoličku, rovnako si miesto respirátora nasadil ľahšie rúško, ktoré si musel takisto dať vo vysielaní dole, no ani to však nepomohlo.

Moderátor po ďalšej polhodine nakoniec reláciu musel predčasne ukončiť. S hosťami sa pritom lúčil s veľkými ťažkosťami. Doplnený zostrih aj o záver si môžete pozrieť v priloženom videu.

Čítať viac...
Nahor