Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Svokra skončí už tento týždeň, Joj do prime-time od augusta vytiahne Ministrov! Rex má pokračovať

Markíze sa minú všetky epizódy Svokry, nad ktorej pokračovaním už jej hlavná aktérka neuvažuje.

Príchod polovice leta prinesie nateraz iba malé úpravy programu. Markíza ani od augusta neuvažuje nad stiahnutím jej najproblematickejšieho večerného programu, krimiseriálu Rex, ktorý od júla reprízuje v pondelky. Prináša jej hlboko podpriemerné výkony na úrovni len 12 – 13 %, v programe ho však chce ponechať aj ďalší mesiac.

Naopak, už tento utorok televízia ukončí vysielanie šou Svokra, ktorú na obrazovky uviedla v roku 2014. Ako sme vás informovali, jej hlavná aktérka, speváčka Gizka Oňová, naznačila, že v nakrúcaní programu pokračovať neplánuje, pričom posledné časti nakrúcala ešte pred dvoma rokmi. Práve diely z roku 2017 Markíza aktuálne vysielala.

Už na konci júla miesto Svokry Markíza aj na utorky nasadí Zámenu manželiek, z ktorej aj toto leto uvádza české premiérové časti. V tomto prípade ich má k dispozícii dostatok, Nova totiž reality šou vysiela stabilne v hlavných sezónach. Svokru ale ponechá v druhom utorňajšom pásme s reprízami. Zvyšné dni ponecháva Markíza nezmenené.

Ako je už známe, Joj rovno od začiatku budúceho mesiaca, 5. augusta, vracia po sezónnej pauze do náročného podvečerného slotu kuchársku šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Vracia jej dlhoročný čas o 18:00, spoliehať sa na ňu bude s novými pravidlami a úpravou konceptu aj popri jesennej sérii Oteckov. Tí aj počas jari ostali neohroziteľne najväčším valcom na trhu.

Z večerného programu Joj nastane zmena iba vo štvrtky, kde aktuálne vysiela s premiérami šou S pravdou von, ktorá sa však borí v podpriemeroch na úrovni Rexa. Joj ju už od 1. augusta nahradí prvou sériou sitkomu Ministri, ktorý tak v druhej repríze dostane lepší čas než s premiérami. Tie bežali na jeseň minulého roka v druhom večernom pásme najprv v utorky, následne štvrtky. Ministri sa majú s premiérami druhej série vrátiť túto jeseň.

Čítať viac...
Nahor