Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štvrtkový večer po dlhom čase vyrovnaný! Porástlo Dobre vedieť, viac divákov však mala Farma

Farma napriek charakteru reality šou pre mladých priťahuje aj v tejto sezóne veľké množstvo divákov nad 55 rokov.

Inkognito a Dobre vedieť boli po dlhom čase vyrovnané. Teplé počasie dostalo obe relácie vedľa seba, keď Inkognito tesne vyhralo ratingom 6,6 % a podielom 21,5 %, Dobre vedieť! malo sledovať 6,5 % divákov s podielom vyše 21 %. Ešte pred letnými prázdninami sa začína prejavovať príchod divákov k obrazovke v neskorších hodinách. Farma totiž obišla s obdobným ratingom vyše 6 %, pričom v podieli sa dostala nad 23 %. V celkovom počte divákov je dokonca úspešnejšia ako Dobre vedieť, reláciu predbehla o takmer 60-tisíc divákov. Láka tak výraznejšie staršie ročníky ako zábavný program. Sedem prekonalo ratingovú štvorku, v podieli sa dostalo na 17,5 %. Zlaté časy sa na Jednotke hýbali okolo 9 a 13 % (12 – 54/12+).

Na menších bodovala Plus, po Profesionáloch s podielom okolo 7 % vyskočila aj snímka John Carter, ktorá tesne prekročila 8 %. Nekonečná láska na Doma uhrala vyše 4 a 5 %, Amazing Spider-Man na Dajto šiel pod 5 %. Kosti a CSI Las Vegas na Wau uhrali podiely nad 4 %.

Podvečerné Rodinné prípady podliezli 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala cez 13 %. V komerčnej cieľovke sa medzi spravodajstvami opäť viac darilo Televíznym novinám, v podieli uhrali okolo 25 %, Noviny so stratou pol ratingu len vyše 21 %. V celkovom publiku naďalej vedú správy Joj. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito, dorovnalo ho však Počasie Markízy. V celkovom počte divákov vyhralo deň Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor