Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Stránka Modrého z neba je opäť aktívna! Komu patrí?

Začiatkom roka sa strhol chaos okolo facebookovej stránky bývalej relácie Vila Rozborila na Markíze, Modré z neba. Stránka, ktorá mala byť definitívne zrušená, opäť ožila.

Zrušená, obnovená, zrušená a nakoniec opäť obnovená. Divočina okolo facebookovej stránky Modré z neba, zdá sa, pokračuje, i keď tento raz by mohla priniesť svoje definitívne rozuzlenie.

Prvotne stránku nechala zablokovať Markíza pár týždňov po definitívnom zrušení relácie Modré z neba. Televízia nad facebookovou stránkou stratila kontrolu, pričom si na nej Rozboril mal viesť vlastnú kampaň. Po pár dňoch však stránka opäť ožila, pričom s najväčšou pravdepodobnosťou sa k jej právam Markíza nedostala. Za krátky čas na nej stihol pribudnúť status aj odkaz na článok Nového Času o obnovení stránky, ale aj nostalgický status o zrušenej relácii počas stredajšieho večera. O štyri dni však bola stránka znova nedostupná, no takmer 350-tis. komunita Modrého z neba na Facebooku po vyše dvoch mesiacoch opäť ožila.

Tento raz však s výraznou zmenou, keď obnovenie stránky nesprevádzali žiadne veľkolepé statusy. Stránka v podstate žije potichu a jej znovuspustenie si všimla iba hŕstka jej fanúšikov. Po dlhom čase sa tak evidentne podarilo Markíze získať stránku pod vlastnú kontrolu a tých, ktorí s televíziou už dnes nemajú nič spoločné vymazať z administrátorského prostredia. Ako však televízia využije potenciál komunity je otázne, nakoľko bude ťažké ju odčleniť od spojenia s Vilom Rozborilom.

Ten k tomu bude snívať na Joj a tak množstvo fanúšikov stránky bude žiť príbehmi, ktoré im Rozboril prinesie len na inej televízii. Takýto priestor však Markíza jej bývalému moderátorovi určite nebude chcieť poskytnúť. Líder však avizuje okrem charitatívnych projektov spojených s Nadáciou Markíza aj novú rodinnú šou, ktorej by sa takáto fanúšikovská základňa rozhodne zišla.

Čítať viac...
Nahor