Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov posilnil, priblížil sa úrovni Extrémnych premien! Rástlo aj Nikto nie je dokonalý

Relácia s Janou Hospodárovou poskočila, nasadenie v ostrej sezóne jej zatiaľ vychádza.

Šťastnému domovu premiérové nasadenie v hlavnej časti sezóny nateraz sedí. Relácia, ktorou dosiaľ vypĺňala Markíza priestor v mimosezónnom období, dokázala oproti minulému týždňu značne porásť a napodobniť aj niektoré výkony predošlých Extrémnych premien. Šou si totiž polepšila na rating 8 %, v podieli sa dostala na 21,4 %. Rast zaznamenalo aj Nikto nie je dokonalý, ktoré malo uhrať 7 % s podielom cez 20 %. Oba programy mali vyrovnaný počet divákov na úrovni okolo 430 – 435-tisíc divákov.

Najvyšší rating spomedzi menších staníc znovu získali Profesionáli, v podieli šli nad 6 %, podobný share dosiahla aj nasledujúca snímka Plus Prenasledovaná doktorom 2. Nekonečná láska na Doma atakovala 5 a 6 %, Da Vinciho kód na Dajto uhral takmer 5 %. Kriminálky Wau postupne získali podiely nad 4, 3 a 4 %.

Rodinné prípady sa vrátili po rekorde do klasických vôd, podliezli 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa hýbala okolo 16 %. Televízne noviny odskočili konkurencii o vyše rating s podielom pod 27 %, Noviny sa tesne prehupli cez 22 %. V celkovom publiku však správy Joj vyhrali utorok s takmer 600-tisíc divákmi, TN-ky ich mali vyše 550-tisíc. Najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke bolo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor