Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďurianová sa na obrazovky vráti v Srdci pre deti. Novému času veľkú správu vyfúkla Pluska!

Po množstve špekulácií sa Marianna Ďurianová predsa len stane moderátorkou Joj.

Mala moderovať publicistický formát Dobrý večer, ponuku na moderovanie podobného projektu mala dostať aj v RTVS. Marianna Ďurianová po februárovom odchode z Markízy však stále nemá pevné moderátorské miesto v žiadnej televízii, no po dlhých mesiacoch sa predsa len na tento post vráti. Aspoň na jeden večer.

Čítajte aj: Ďurianová v Markíze domoderovala! Setteleho mrzí jej odchod

Ako už informoval portál Pluska.sk, Ďurianová sa stane moderátorkou charitatívneho večera vysielaného na TV JOJ, Srdce pre deti. Spolu s ňou bude večerom sprevádzať Vlado Voštinár, s ktorým tak vytvorí moderátorskú dvojicu. Zákulisie večera budú mapovať dvaja moderátori spravodajských relácií Joj, Dana Strculová z Novín o 12 a redaktor a moderátor Novín o 17 Adam Zavřel.

O tom, že sa Ďurianová vracia na obrazovky a to priamo v charitatívnom projekte Nového času informuje tento bulvárny denník veľkou titulkou vo svojom aktuálnom vydaní novín. Highlight dnešného vydania denníka však Novému času už včera vyfúkla Pluska, ktorá na svojom webe priniesla správu o kompletnom zložení moderátorov tohtoročného Srdca pre deti. Predbehla pri tom obe veľké médiá, ktoré sú s večerom spojené, ako Nový čas tak TV JOJ.

Pluska okrem toho rovno prezradila aj mená, ktoré počas večera vystúpia ako napríklad speváci Dara Rolins, Rytmus, Miro Žbirka, operná speváčka Adriana Kučerová, športovci Martina Moravcová, Dominik Hrbatý, moderátori Adriana Kmotríková, Ľuboš Sarnovský a herci Jozef Vajda, Ľuboš Kostelný či Peter Batthyány.

Čítať viac...
Nahor