Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Česko Slovensko má talent odštartovala najsilnejšie v histórii! Dědictví 2 nezabralo

Česko Slovensko má talent, zdá sa, ročná pauza prospela. Šou sa pri netradičnom štarte piatej série vo sviatočný večer v utorok 1. septembra dostala na vysoko nadpriemerné hodnoty, keď podľa našich informácií dosiahla rating až 14,7 % s podielom 39,7 %. Výsledok je bez započítania oneskorenej sledovanosti pre korektné porovnanie s výsledkami z minulosti.

Pre šou ide o vôbec najlepší štart v jej histórii. Dosiaľ najvyššie číslo s prvou epizódou dosiahla v úvode tretej série v roku 2012, kedy ju sledovalo 12,5 % divákov s podielom 33,8 %. Štvrtá séria z roku 2013 začala na ratingu 11,4 % s podielom 31,7 %. Doteraz sa šou vždy vysielala v nedeľu, tento rok jej budú patriť stredajšie a najmä sobotné večery.

Kompletné výsledky utorňajšej sledovanosti: Markíza dominovala cez deň, Joj večer! Talent v priebehu prvej časti rástol

Markíza sa proti úvodu piateho Talentu posilnila, keď namiesto plánovaného Búrlivého vína a Farmy odvysielala premiéru českej komédie Dědictví 2. Tá nenapodobnila úspech premiér Babovřesiek, keď ju sledovalo 9,2 % divákov s podielom 26,2 %.

Joj sa s talentami darilo aj po skončení úvodnej epizódy, keď prvý zo šestice špeciálov Planet´s Got Talent s komentárom Juniora a Marcela mal dosiahnuť rating 10,4 % s podielom 33,8 %.

Česko Slovensko má talent v súboji talentových šou na diaľku zatiaľ vyhráva nad Superstar. Tá si tento rok vybojovala kľúčový nedeľný slot, pričom s prvou epizódou uhrala rating 10,9 % s podielom 31,9 %. Pre Superstar to bol naopak zatiaľ najslabší štart v histórii federálnej verzie.

Čítať viac...
Nahor