Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Odstup medzi Svokrou a Vinármi sa zmenšil, rekordné leto zažíva Plus!

Menšej stanici Joj sa v letnom období výrazne darí s filmovou ponukou.

Svokra s druhým premiérovým letným vydaním klesla. Horší výkon zaznamenala nielen v ratingu, kde pre krajšie počasie oproti minulej strede klesol celkový počet divákov pri obrazovke, šou si pohoršila aj v podieli na trhu. Tento raz si reláciu Markízy podľa našich informácií pozrelo 6,7 % divákov s podielom 23,3 %. Pre lídra ide v súčasnosti o staničný aj prime-time podpriemer.

O pár desatín podielu si oproti minulej strede polepšili Vinári, ktorých celkovo sledovalo 6,1 % divákov s podielom 20,8 %. Výrazne do čela sa dostala Markíza s filmom Môj dokonalý ex a podielom takmer 26 %, Geissenovci na Joj podobne ako v pondelok aj teraz zlepšili výkon po Kostiach, stále však nestačia na priemer Joj s podielom 14 %.

Vysoko nadpriemerné výsledky dosahuje v lete Plus. V stredu si to opäť namierila najvyššie, keď Profesionáli dosiahli share až 10 % a nasledujúci katastrofický film Doba ľadová atakoval 9 %. Uspelo aj Dajto, ktoré s filmom Nebezpečný cieľ tesne prekročilo 6 %. Jeden z najlepších dní má za sebou Wau, ktorá si zaspomínala na minuloročné leto, keď celodenne uhrala až 3 %. S hlavným večerným programom sa dotiahla na Domu, kriminálka CSI Miami uhrala podiel nad 3 %, Dr. Ludsky siahal na 4 %. Hriešny zoznam sa vyšvihol nad trojku, Cudzinka dosiahla 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor