Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Na Jednotke uspel Eštebák, Televízne noviny opäť atakovali 40-tku

Markíze sa v ostatných dňoch darí dostávať Televízne noviny na úroveň z tohtoročnej jari.

Aj v stredu sa najsledovanejším programom dňa stali Televízne noviny. Ich podiel sa priblížil k 40-tim percentám, pričom sa okolo tejto hranice hlavné správy lídra hýbu v ostatných dňoch čoraz častejšie. Markíza tak môže byť s aktuálnou výkonnosťou hlavného spravodajstva nadmieru spokojná. Sklamaná neostala ani Joj, ktorej Veľké Noviny dosiahli nadpriemernú hodnotu 27 %.

V stredu sa vysoko dostalo aj Búrlivé víno, ktoré sa prehuplo cez 11 % ratingu a v podieli atakovalo 31 %. Aj do tretice sa počas tohto týždňa darilo Farme s ratingom nad 9 % a podielom takmer 34 %.

Joj v rámci svojho aktuálneho štandardu uhrala priemer, Panelák s ratingom pod 7 % získal podiel 18 %, Kosti sledovalo pod 5 % divákov s podielom nad 15 %. Na Jednotke sa po ôsmej darilo česko-slovenskej snímke Eštebák s Jiřím Mádlom a podielom 8,4 % v 12 – 54, celkovo si ho pozrelo 167-tis. Slovákov (12+).

Nadpriemerne sledovaná bola aj filmová ponuka Dajto, Lov na zabijaka dosiahol podiel nad 8 %. Párna a nepárna na Plus atakovala 7 %, Dome vyšla až Feriha s podielmi takmer 7 a 10 %.

Foto: Ctibor Bachratý

Čítať viac...
Nahor