Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Hriešny zoznam už tridsiatky nezopakoval

Nový akvizičný seriál Markízy, Hriešny zoznam, nezopakoval výkony z prvého dňa, kedy s dvomi epizódami vyskočil vysoko nad 30 %. Obe časti poklesli zhodne o dva ratingy.

Nový seriál Markízy s Jennifer Love Hewitt poklesol druhý deň vo vysielaní lídra o vyše 60-tis. divákov. Obe časti Hriešneho zoznamu stratili 2 ratingové body a v podieli zaznamenala prvá časť pokles 7 a druhá takmer 10 %. Stále to však stačilo na nadpriemer Markízy, keď seriál počas druhého dňa získal podiely nad 26 a 27 %.

Utorok oproti pondelku celkovo ratingovo poklesol, čo zaznamenali aj hlavné seriály komerčných televízií. Búrlivé víno stratilo okolo 1,5 ratingu a kleslo aj podielovo na hodnotu vyše 31 %, Panelák spadol o približne rating, čo sa podpísalo aj na nižšom podieli, ktorý dosiahol hodnotu okolo 20 %. Opäť komerčným staniciam ubrala aj zábavná relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá získala podiel takmer 11 % v 12-54, v 12+sa blížila k 15 %.

Popri poklesu Hriešneho zoznamu sa o čosi lepšie dýchalo Joj, ktorej utorňajšia akvizícia Vtierka Castle už nespadla tak ako pondelňajší Agenti S.H.I.E.L.D. Včera dosiahla podiel nad 16 %, čo však stále zaostáva za jej bežnými výkonmi o približne dva podielové body.

Menšie stanice svoje najlepšie výsledky zaznamenali v rôznych časoch. Pluske robia veľkú radosť Profesionáli, ktorí po pol ôsmej večer dosahujú nadpriemerné výkony, včera si ich vybralo 7 % divákov pri obrazovke. Dajto najviac divákov prilákalo na hlavný večerný film Sexi klon s podielom pod 6 %, Dome najväčšiu radosť robia pravidelne dve časti večernej telenovely Fatmagul od 21:30, tento raz s výkonmi pod 6 a 10 %. Celodenne si Dajto upevnilo prvé miesto medzi menšími stanicami počas tohto týždňa, nasledovala ho Doma a Plus.

Čítať viac...
Nahor